VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » úvodní stránka

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Vítejte

Vítejte na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz - unikátním projektu zaměřeného na autoškoly působící v České republice:

• Provozovatelé autoškol zde mohou bezplatně prezentovat nabídku svých služeb.
  • Budoucí žáci autoškol si zde vyberou autoškolu podle svých představ a s vlastními zkušenostmi se následně mohou podělit s ostatními - autoškolu ohodnotit.

Novinky na VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Nejnovější příspěvky v Diskuzi:

• Jakou rychlostí se zde má jet :: 1) značka vesnice 2) značka 70 3) značka konec všech zákazů 4)jakou rychlostí se zde má jet???[zobrazit celý text]
    15. dubna 2024 (20:24)
  • Mohu přijít o jiné skupiny?:: Dobrý den, chtěl bych si dělat více skupin naráz, konkrétně A2, B, CE. Testy problém nebudou, ale zajímá mě, co by se stalo, kdybych neudělal jízdy...[zobrazit celý text]
    12. dubna 2024 (15:27)
  • prednost na krizovatce s ostruvkem:: kdo ma na teto krizovatce prednost, kdyz jedu po Pruhonicke a chci odbocit doprava stejne jako bile auto. Mate mne ostruvek a to, ze pri napojeni se...[zobrazit celý text]
    9. dubna 2024 (12:43)
  • Skvělá autoškola:: Skvělá autoškola. Všem 100% doporučuji. :) [zobrazit celý text]
    8. dubna 2024 (18:49)
  • ZOBRAZIT DISKUZI

Nově ohodnocené autoškoly (autorizovaná hodnocení):

• Autoškola Click (okres Praha 6) : Moc hodna a má nervů na žáků paní učitelka Fröhlichová Jana.. Já by doporučila Autoškoly.
    19. dubna 2024 (13:41)
  • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělý přístup jak pana Kuty, tak učitele teorie i mého instruktora.
    19. dubna 2024 (11:44)
  • Autoškola Neumann (okres Praha 5) : Jsem moc ráda že jsem si vybrala zrovna tuto autoškolu, pracují tam příjemní lidé a hlavně jsem byla také moc spokojená s mým instruktorem Michalem Polesným se kterým se vždy dalo domluvit na termínu jízdy a místě a když jsem udělala chybu tak měl semnou až nadlidskou trpělivost a s klidem mi vysvětlil co a jak jsem udělala špatně a pakmi vysvětlil jak tomu předejít, no prostě jednoduše řečeno mě výborně připravil na závěrečnou zkoušku.
    S klidem mohu tuto autoškolu doporučit
    19. dubna 2024 (11:28)
  • Autoškola Bohouš (okres Praha-západ) : Jsem velmi spokojená s touto autoškolou a panem učitelem Liborem Pavlem, který je velmi hodný, nápomocný a trpělivý. Vřele doporučuji. Nataliia Berkela
    19. dubna 2024 (10:02)
  • Autoškola BK (okres Hradec Králové) : Skvělý přístup, úžasný vozový park
    19. dubna 2024 (08:50)
  • VÍCE HODNOCENÍ AUTOŠKOL - podívejte se na další hodnocení autoškol
  • VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - ohodnoťte svou autoškolu i Vy
  • zobrazovat zde i neautorizovaná hodnocení

Nově aktualizované autoškoly:

Nově přidané fotogalerie:

Katalog autoškol

V katalogu autoškol naleznete autoškoly působící v České republice. Všechny autoškoly lze díky přehledným výpisům vzájemně porovnávat, což umožňuje rychlé nalezení autoškoly vyhovující právě Vám.

Katalog autoškol:

Po výběru autoškoly si vyplňte přihlášku do autoškoly. Všechny tiskopisy a detailní informace potřebné k přijetí do autoškoly jsou přehledně uvedeny na www.prihlaska-do-autoskoly.cz.

Zajímavé tipy

www.autodoc.cz - zde si můžete vybrat vše pro své auto.

Mnoho užitečných věcí pro opravy automobilů najdete na Rexbo.cz.

Ostatní praktické informace

Kromě detailních informací o autoškolách zde najdete i řadu dalších užitečných informací - navštivte sekci Praktické info a uvidíte sami. Pro přípravu na teoretickou část závěrečných zkoušek v autoškole Vám doporučujeme procvičovat autoškola testy online. Můžete se také podívat na dalších projekty pro autoškoly, a to včetně slovenských autoškola testů.