Autoškola Autoprofes - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Autoprofes

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autoprofes < <

Největší klady byla rychlost kurzů a cena, protože inženýr Turek byl zaručeně nejlevnější. Kdyby nebyl, nikdo k němu nepáchne. Extra cholerický nervák, co vše velmi nepříjemně komentuje, hned na začátku jízd člověka rozhodí... No děs. Záleželo teda vždy jak se vyspí. Někdy to nebylo tak zlý, jindy mě seřval za úplnou blbost ("proč mlčíš?" O 3 minuty později "proč mluvíš?")
Ale byl jsem tehdy chudej študák a potřeboval tyhle papíry, tak jsem to přetrpěl a bylo to. Zdar je fakt že mě za volantem, nebo řidítkama, od tý doby nikdo nikdy nedokázal tak vyměřovat... po Turkovi vše v klidu, takže jako zenový cvičení to bylo dobrý.
vloženo: 23. dubna 2018
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 23. dubna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S touto autoškolou mám opravdu hrozné zkušenosti. Dělala jsem u Turka papíry na motorku. Jelikož jsem žena tak to asi semnou měl trochu složitější, ale horší přístup jsem nezažila. Chodila jsem na hodiny vystresovaná, protože neustále na mě křičel a byl protivný. Nechápu jak takový to člověk, který je hrubý může mít vlastní autoškolu. Poslední gol bylo to, že na závěrečné jízdy jsme dostala úplně jinou motorku, než na kterou jsem celou dobu jezdila. Když to vše shrnu, tak rozhodne tuto autoškolu NEDOPORUČUJI, leda že by vám nevadilo, kdyby na vás neustále někdo křičel.
vloženo: 6. června 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Myslím, že tato autoškola je vhodná spíše pro chlapce nebo pro ty, kteří už něco umí. Velikou výhodou je, že časy jízd i konzultací si určíte sami a konzultovat můžete i přes skype (hodně lidí to tak nezná, protože museli navštěvovat něco jako vyučování, což tady neprobíhá, pán se vždy zeptá jak to jde a jestli máte nějaké dotazy). Pro mě nevýhodou byly jízdy, protože mi to nešlo a pán z toho byl dosti nervózní. Zkoušky ale dopadly výborně :)
vloženo: 30. července 2015

S panem Ing. Turkem byla autoskola uplna pohoda. Za cca 15 dni jsme mel sk. A hotovou. Maximalni peclivost a vstrictnost ze strany majitele. Poctive jednani a ferovost je vizitka teto autoskoly a nizke ceny jsou jen vyhoda pro klienty. Moc dekuji za peclivou pripravu a uspesne zakonceni zkousky.
vloženo: 12. srpna 2013
vložil: pavel , emailová adresa nezveřejněna

Dělám papíry na velkou motorku ve 30ti letech a jsem ženská. Tudíž asi přístup bych brala trochu zhurta, tak mám chviličku po takovémto "zpucování" strach, ale za chviličku se vzpamatuji a je fajnky.
Pan inženýr toho má asi sám moc, protože si se svými žáky jezdí sám a celou společnost vede sám.
Při konzultacích nemám co vytknout, čemu jsem v otázkách nerozuměla, tak jsme prokonzultovali a já si díky tomu vysvětlení našla jakousi mnemotechnickou pomůcku.
Jen ty jízdy jsou občas se strachem. Ale jelikož už se blížím k závěru, řekla bych, že už mám více motorku pod kontrolou, tak tolik připomínek nepadá.
Jinak nemám co vytknout, pan lektor je taky jenom člověk a občas, že si "zanadává" a slýchám těch připomínek více. Možná i to není naškodu a k důvodu větší opatrnosti při jízdě na motorce.
vloženo: 27. dubna 2013
vložil: Rhea1, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola zvládnuta na 1. pokus, nicméně učitelovy hlasité poznámky ve mě vzbuzovaly velkou nervozitu, proto jsem se na jízdy nikdy nemohl těšit. Je možné že se jedná pouze o můj subjektivní názor.
vloženo: 3. dubna 2011

Pokud máte s autoškolou Autoprofes osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Autoprofes < <

Autoškola Autoprofes - navigace