Autoškola Bartoň - hodnocení a reference

Ano, vřele doporučuji. Perfektní jednání
vloženo: 2. září 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Musím se podělit o výbornou zkušenost a moc doporučit autoškolu pana Bartoně. Měla jsem z řízení obrovský strach a k tomu velice negativní zkušenost z předchozí autoškoly, kde na mě instruktor hned na prvních jízdách řval a ponižoval mě. Chtěla bych podpořit všechny, kdo řeší podobnou situaci, nemusí to tak být! Rozhodla jsem se po pár jízdách přejít k p. Bartoňovi a jezdila jsem s panem Radkem z Těmic. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Humor, nekonečná trpělivost a pohoda, učitel na svém místě. Vřele doporučuji všem strašpytlům a ještě jednou mockrát děkuji za laskavý přístup :)
vloženo: 23. října 2021
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Spokojenost
vloženo: 21. července 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Bartoň je člověk na správném místě. V každé situaci zachoval klid a bral věci s humorem. Lepšího instruktora si ani nedokážu představit. Snaží se maximálně vyjít vstříc jak časově, tak místně. Je velmi milý a ochotný. Jsem moc ráda, že po předchozích negativních zkušenostech z Brna jsem mohla zjistit, že to jde i jinak. Lépe jsem zvolit nemohla. Moc děkuji! H.K.
vloženo: 18. května 2017
vložil: Hani Kuk,

Mohu jenom doporučit, už jsem u něj dělal 2x motorku a chystám se na auto. Je to perfektní učitel který je vždy příjemně naladěn. I když ze začátku nevíte nic nekřičí a je vklídečku a poradí.
vloženo: 11. ledna 2016
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna

jsem maximálně spokojená s autoškolou Bartoň a vřele doporučuji.
vloženo: 28. února 2014
vložil: Vlaďka, emailová adresa nezveřejněna

Příjemně strávené hodiny.Určitě doporučuju.Potvrzuju předchozí hodnocení. Pan Barton je jak jsem slyšel jeden z mála příjemných instruktorů.
vloženo: 20. února 2011
vložil: Martin,

Rozhodně bych autoškolu ostatním doporučila, neboť pan Bartoň je velice milý člověk a lekce s ním jsou v přátelské atmosféře bez nadávek za začátečnické chyby.
Navíc žáka v autoškole nebere tak, že všechno ovládání si prostudoval v učebnici, tudíž mu pomůže, kdyby si nebyl stoprocentně jistý, co má udělat.
vloženo: 20. února 2011
vložil: Eva, emailová adresa nezveřejněna

nejlepsi autoksola, tento pan je velmi hodny obetavy a hlane je s nim sranda, nikdy nezapomenu na lekce s nim,a myslim ze ani on nezapomene na me :D za tu dobu co sem s nim jezdil v aute ze me vychoval slusneho ridice a dekuju mu za to a stejne dekuju panu Karafiatovi ktery s panem Bartonem spolupracuje za to jak se mnou zvladl motorku a ze to se mnu nevzdal, nebylo to se mnu vzdy lehke ale oni dva jsiu nejlepsi kazdemu tuto autoskolu doporucuju!!! pavel H.
vloženo: 2. září 2010
vložil: pavel h.,

Já myslím, že kdo dělal tuhle autoškolu, tak se musí usmát vždycky, když slyší jméno Bartoň. Kdo se bojíte, že to s autem neumíte a že vás učitel bude drbat, tak jděte do téhle autoškoly, protože když něco zkazíte, tak se jenom zasměje a vysvětlí vám, co jste udělali špatně. Sice vás trochu potrápí, protože vás bude připravovat i na ty nejhorší dopravní situace, ale věřte, že se vám to pak vrátí, protože vás na silnici nic nezaskočí.
vloženo: 11. srpna 2010
vložil: Cabbage, emailová adresa nezveřejněna

Super autoskola! Pan je usmevavy, mily a hlavne trpelivy. Navic se s nim da dobre pokecat:) Na zkousky pripravi dobre, nic nepodceni. Do autoskoly se budete tesit:) Vsem moc doporucuju! M.
vloženo: 21. července 2010
vložil: Monique, emailová adresa nezveřejněna

tuto autoškolu bych doporučila všem.Pán je velmi hodný trpělivý a ochotný.Do autoškoly jsem se vždy těšila!takže kdo chce mít od instruktora trpělivost ochotu atd.Hlavně být pořád v klidu a NEBÁT se chodit do autoškoly tak doporučuji jít k panovi BARTOŇOVI!!!!!!!! HLAVNĚ NECHOĎTE KE KUDLÁČOVI(není trpělivý a strašný nervák,dost nadává!!!!!!!!!!!!od nej jsem přecházela právě k této autoškole!
vloženo: 24. listopadu 2009
vložil: Klára,

Pokud máte s autoškolou Bartoň osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bartoň < <

Autoškola Bartoň - navigace