Autoškola Bartoš, Ondřej Bartoš

562 01, Ústí nad Orlicí
web: http://www.autoskolabartos.cz

kontaktní údaje

MottoModerní autoškola s kvalitním přístupem a jednáním

Další provozovny

Hotel VIA IRONIA , Javornického 30 Vysoké Mýto, Hasičská Zbrojnice , Dolní 249 Choceň , v těchto provozovnách provádíme pouze školení řidičů. Z tohoto důvodu jsou úřední hodiny pouze po telefonické domluvě.

Popis autoškoly

Výuka a výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, B (L17), B (78) automat. Školení řidičů profesionálů a referentů. Kondiční jízdy. Příprava na přezkoušení z odborné způsobilosti řidiče. Možnost platby na splátky , bez navýšení. Právní zastupování v oblasti přestupků v dopravě a dopravních nehod. Každý přihlášený žadatel, který absolvuje celý kurz obdrží set učebnic od fy. Vogel a výukový program na CD Autoškola pohodlně od fy. Schroter zdarma. Výuku a výcvik provádíme pouze v českém jazyce, v případě potřeby si žák zajišťujě překladatele na své náklady a to po celou dobu výuky a výcviku, včetně závěrečné zkoušky.

Vozový park motocykl:
  • Yamaha YBR 125 (rok výroby 2006) [benzín] (Motocykl na skupinu A1 s druhým ovládáním )
  • Yamaha XJ 600 (rok výroby 1996) [benzín] (Motocykl na skupinu A2 s druhým ovládáním )
  • Yamaha FZ6 N (rok výroby 2006) [benzín] (Motocykl na skupinu A s druhým ovládáním )
  • Yamaha YBR 125 (rok výroby 2007) [benzín] (Motocykl na skupinu A1 s naklápěcími rámy určený na nácvik úkonů na cvičné ploše)
  • YAMAHA MT-07 (rok výroby 2016) [benzín] (Motocykl na skupinu A2 bez druhého ovládání určený k samostatné jízdě žáka)
  • Yamaha YBR 125 (rok výroby 2016) [benzín] (Motocykl na skupinu A1 bez druhého ovládání určený k samostatné jízdě žáka)
  • YAMAHA MT-07 (rok výroby 2019) [benzín] (Motocykl na skupinu A bez druhého ovládání k samostatné jízdě žáka)
  • Honda 125 CBF (rok výroby 2024) [benzín]
  • Honda CB300R (rok výroby 2024) [benzín]
osobní automobil:
  • Škoda Kamiq (rok výroby 2020) [benzín] (Asistent udržování jízdního pruhu a jeho změny, Front asists a multikolizní brzda, Adaptivní tempomat, Asistent dálkových světel s dešťě , Automatické parkování a vyparkovaní, Parkovavací kamera)