Autoškola Bartoš - služby a ceník

Poskytované základní služby
  • výcvik skupin: A, A1, A2, Am, B   [popis skupin řidiských oprávnění]
  • kondiční jízdy
  • školení řidičů z povolání
  • školení referenčních řidičů
  • profesní školení řidičů
  • vrácení řidičského průkazu po vybodování nebo zákazu činnosti

Poskytované doplňkové služby
  • prodej učebnic
  • vypůjčení učebnic po dobu výcviku
  • možnost úhrady ve splátkách (bez navýšení)
  • vozidlo s automatickou převodovkou

Bližší informace o poskytovaných službách

Výuku a výcvik provádíme dle zákona 247/2000, to znamená, že podle něj vyučujeme jak teoretické, tak praktické předměty, včetně praktické údržby a zdravovědy. Od první jízdy výcvik provádíme na vozidlech. Nepoužíváme žádné trenažéry ke snížení ceny kurzu. Teoretické předměty vyučujeme v moderně vybavených učebnách, které mají 150cm televizor nebo projektor a počítače, kde si žáci mohou vyzkoušet testy. Při výuce a školení řidičů je možnost zajištění občerstvení na žádost zákazníka. Používáme pouze moderní vozidla značky Škoda emisní normy Euro 6, která jsou havarijně pojištěna. U motocyklů používáme výhradne vozidla značky Yamaha a Honda, která jsou havarijně pojištěna a žáci jsou úrazově pojištěni. V případě potřeby můžeme zajistit akreditovaného překladatele na náklady žadatele. Školení řidičů profesionálů provádíme v našich učebnách schválených Pardubickým Krajem ,při požadavku učebny vlastní, se musí provést schválení učebny. Školení řidičů referentů je možno provést i ve vašich prostorách. Provádíme kondiční jízdy pro řidiče co dlouho neřídili nebo se necítí po autoškole dobře připraveni, možnost provedení nácviku krizových situací, jízda v noci, jízda po dálnici nebo s přívěsným vozíkem. Na přání zajistíme a provedeme školu smyku na polygonu. Provádíme pravní poradentství v přestupkovém řízení a při řešení dopravních nehod, včetně mimosoudního vyrovnání.

Ceník
SlužbaBěžná cenaCena pro studentyKondiční jízdy
Skupina A 17990 17990 1000
Skupina A1 14990 14990 1000