Autoškola Baumruk - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Baumruk

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Baumruk < <

Dobrý den
Bez ohledu na místo konání autoškoly jsem za velmi kratičkou dobu zjistil, že si 80% řidičů na silnicích doslova dělá co chce. Myslím si, že je to typické pro Českou republiku oproti čtyřem sousedním zemím, které jsem za tu krátkou chvíli projížděl. Porušují snad všechny zásadní pravidla slušného chování a hlavně pravidla silničního provozu. Je velmi typické a pro ně úplně normální: totální bezohlednost, mimo obec používání jakýkoliv jízdních pruhů, kde je člověk nucen předjíždět vpravo, předjíždění kdekoliv, neví jak odbočit vlevo(při dávání přednosti protijedoucím stojí vpravo nebo napříč),neumí najet do středu odbočovacího pruhu, jezdí ve dne v noci i za slunečného dne s mlhovými světli, které oslňují, nepoužívají směrová světla při objíždění chodců nebo cyklistů, což je velmi nebezpečné a při odbočení na poslední chvíli zablikají jednou nebo dvakrát atd. atd. Takhle bych mohl pokračovat. Vážení. Nevím, koho by měli úřady vést k zodpovědnosti a trestat, jestli vás učitele autoškol, nebo dopravní policii a jejich nevšímavost, s kterou se v Čechách setkávám vůči bezohledným řidičů skoro denně. Díky za vás čas.
vloženo: 19. ledna 2015
vložil: vilicko,

Doporucuji! V poměru cena / kvalita získaných informaci, je jedna z nejlepších v Plzni a okolí
vloženo: 26. prosince 2011
vložil: Petr M,

je to skvela autoskola hodne vas nauci i pristup k zakum je super
vloženo: 19. ledna 2011
vložil: ruzena karolyova,

Ano doporučuji!
Naučí Vás myslet jako řidiče a po pár jízdách z Vás spadne napětí a můžete se soustředit na zdokonalování jízdních schopností! Bezvadně Vás připraví ke zkouškám díky zdarma půjčujícím knihám a CD-ROMu. Bezvadný učitelé!
vloženo: 25. listopadu 2009
vložil: Karel Dráždil,

Pokud máte s autoškolou Baumruk osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Baumruk < <

Autoškola Baumruk - navigace