Autoškola Blaheta - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Blaheta

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Blaheta < <

Pan Blaheta ma velmi profesionalni a individualni pristup ke studentum, je trpelivy a laskavy. Po celou dobu kurzu mi vychazel maximalne vstric.
Tuto autoskolu velmi doporucuji.
vloženo: 25. března 2018
vložil: Denisa K.,

Trpělivý a osobní přístup učitele k žákům, mnohaleté zkušenosti učitele s učením žáků v autoškole. Na prvním místě opravdu trpělivost, to dnes má málokdo - jde o muže-učitele :-). Každopádně mohu tuto autoškolu doporučit. Jen ta cena je vyšší než ve velkých městech - není zde taková konkurence, což je ale zase na druhou stranu dobře, protože se vám učitel opravdu věnuje.
vloženo: 22. února 2017

Tuto autoškolu by jsem ráda doporučila všem, kteří ocení vlídný, trpělivý a profesionální přístup.
vloženo: 5. května 2012

Tuto autoškolu by jsem doporučila určitě všem těm, kteří ocení vlídný, trpělivý a profesionální přístup.
vloženo: 5. května 2012
vložil: Kristina Furchová, emailová adresa nezveřejněna

Celkově se mi v autoškole moc líbilo, byli jsme výborně připraveni na zkoušky, jízdy probíhaly bez problému a byly velice příjemné. Nejvíce však děkuji panu učiteli Blahetovi, který nás provázel celým kurzem a nikdy bych tohoto učitele neměnila. Velmi příjemný a ochotný pán, a umí naučit :-) Kdybych mohla tak se hned vrátím zase do tohoto kurzu .. Petra Richterová
vloženo: 19. listopadu 2011