Autoškola VB - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly VB

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola VB < <

Instruktoři jsou vstřícní k časovým potřebám žáka a snaží se s ním opravit chyby, které dělá a může na ně doplatit. Je dán důraz na to, aby člověk pochopil fungování zákona v praxi a nezaskočily ho tak složité dopravní situace, kterých je v Dejvicích nepřeberně.

David rozhodně není cholerický, pokud člověk ovšem neudělá nějakou masivní chybu, která by v reálném provozu bez zásahu instruktora mohla skončit vyřezáváním z auta.

Doporučuji všem, kdo chtějí nejen získat řidičské oprávnění, ale být skutečně schopni auto řídit s jistotou a bez ohrožování sebe a ostatních.
vloženo: 13. března 2018
vložil: Jan, emailová adresa nezveřejněna

Skvělá autoskola a skvely učitel:) S panem Davidem jezdím už par tydnu a nemůžu si ho vynachválit. Trpělivý a vše vysvětli :) Dekuji!
vloženo: 27. února 2018
vložil: Míša, emailová adresa nezveřejněna

Instruktor byl trpělivý, ale přímý a důsledný, takže upozorňoval na mé chyby, aniž by mě deptal.

Vše se dalo individuálně dohodnout, jak lekce řízení, tak i čas teorie.

dvě specifika:
1. jezdí se dvojhodinovky, což je relativně dlouho a byl jsem pak vždy dost unaven - z hlediska času je to ale výhoda
2. na teorii je se nutné individuálně domluvit, nejsou udělané "třídy"

Jízdy i teorie byly skvělé, autoškolu doporučuji.
Chci poděkovat autoškole VB, především Davidovi.

vloženo: 7. prosince 2017
vložil: Petr Vondrouš, emailová adresa nezveřejněna

Do autoškoly jsem nastoupila na doporučení a to také posílám dál. Zkoušky jsem měla hotové za 2 měsíce, což mi vyhovovalo. Na jízdách jsme se vždy domluvili bez problémů. Jezdila jsem pouze starší Fábií (nafta), ale jezdilo se s ní dobře. Cesty byli převážné v Dejvicích, ale zabrousili jsme i do centra či mimo Prahu. Vše je prostě o domluvě. Pan učitel byl vstřícný a pohodář. Pokud uděláte chybku, v klidu Vám vysvětlí důvody a jak se jí příště vyhnout, aniž by na vás řval a podobně. Teorie je čistě na vaší domácí přípravě, ale pokud se na to nevykašlete, není problém ji zvládnout. V případě některých nesrovnalostí vám je pan učitel rád zodpoví. Jízdy jsem udělala bez problémů na poprvé. Tuto autoškolu určitě doporučuji.
vloženo: 13. ledna 2016
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna

V autoškole VB jsem si rozšiřoval "áčko" z A1 na A. Překvapil mě velmi vstřícný přístup i cena. Během necelého měsíce jsem měl odježděné všechny jízdy a šel ke zkoušce. Naučil jsem se všechno, co jsem ke zkoušce potřeboval, v klidu. Oceňuji odvahu a rozvážnost instruktora, kterého jsem vozil v tandemu v pražském provozu.
vloženo: 30. září 2015
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

Tuhle autoškolu určitě nedoporučuji,.David je pěkně sprostý cholerik.. řval na mně jak psychopat a mlátil pěstí do stropu auta kvůli něčemu co den před tým vysvětloval úplně někomu jinému a omlouval že by tuhle práci ani neměl dělat že je cholerik,..pravidelně jsem po něm chtěl at mně už konečně naučí parkovat a nikdy se k tomu neměl na co jsem taky na zkouškách doplatil..
vloženo: 5. prosince 2014
vložil: Patrik, emailová adresa nezveřejněna

Po celou dobu v autoškole a za volantem jae citila velmi příjemně a naučila se vse potřebné. Přístup byl velmi vstřícný.
vloženo: 30. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Naprostá spokojenost, ochota, vstřícnost. Mohu jen doporučit.
vloženo: 23. července 2012
vložil: Pavlína Makulová,

Pokud máte s autoškolou VB osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola VB < <

Autoškola VB - navigace