Autoškola Č. A. S. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Č. A. S.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Č. A. S. < <

Celkový průběh kurzu byl perfektní, trpělivost, ochota a flexibilita! Na zkoušky jsem byla připravena dostatečně, doporučuji!
vloženo: 21. prosince 2022
vložil: Simona , emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou ČAS jsem byl velmi spokojen. Získal jsem přehled o pravidlech provozu, konstrukci auta a jeho provozování. Myslím, že jsem se naučil i slušně ovládat řízení i v tom nejsložitějším provozu. Můj lektor a instruktor v jedné osobě Jarda H. se mi věnoval posle mých časových možností. Tuto AŠ doporučuji všem! Vojta Ch.
vloženo: 18. července 2017
vložil: Vojta CH, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Č. A. S. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Č. A. S. < <

Autoškola Č. A. S. - navigace