Autoškola Ctirad Čech - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ctirad Čech

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ctirad Čech < <

Skvělý instruktor Martin a krásná nová trojková fabie. Hezký prožitek z jízdy a skvěle auto na naučení do začátku.
vloženo: 6. dubna 2022
vložil: Josef Vávra,

Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
vloženo: 18. března 2022
vložil: Karel M., emailová adresa nezveřejněna

Nechoďte sem, pokud se chcete reálně naučit řídit a ovládat provoz. Pořád na vás řve, sráží vám jakékoli sebevědomí, žen se ptá na oplzlé až úchylné otázky.
Prostě běžte jinam.
vloženo: 16. března 2022

Ano doporučila by i ostatním autoškolu a jestli jsem připravená, mám strach s jízd ale je to asi věkem a respekt.
vloženo: 28. ledna 2022

K panu Čechovi jsem přešel z jiné autoškoly s 6ti odježeděnými hodinami, za přestup jsem nic neplatil a za měsíc a půl jsem měl ŘP v kapse a za rozumnou cenu. Pan Čech jezdit naučí, dbá především na pravidla defenzivní jízdy, práci se spojkou a ekonomikou jízdy, časté byly i výjezdy do jiných měst (včetně Prahy), takže se ještě s čerstvým ŘP nebojím jet do hustšího provozu a nemám problémy. Navíc je to veselá kopa a dá se s ním bavit o všem možném. Doporučuji!
vloženo: 30. října 2017
vložil: Matyáš Svoboda, emailová adresa nezveřejněna

přístup pana Ing. Ctirada Čecha je odstrašující, zapomíná si psát hodiny a pak jen čekáte před budouvou s učebnou, když mu po nějaké chvíli čekání voláte tak že se omlouvá a že si zapomněl napsat.
Co se týká přípravy k ZK tak teorie není problém, ale příprava na praktické zakončení tragická, nevhodné pokyny a evidentně mají business z toho, že ZÁMĚRNĚ nepřipraví studenta plně na ZK a poté kasírují za kondiční jízdy. NEDOPORUČUJI, pokud nechcete jen vyhazovat peníze a zbytečně se nervovat
vloženo: 1. března 2015
vložil: jméno nezveřejněno,

Na motorku výborná autoškola :)
vloženo: 1. června 2012

tohle,že je autoškola? to snad ne!!!!!
vloženo: 3. srpna 2011
vložil: Strnad,

Děs a hrůza !
vloženo: 9. února 2011