VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » Autoškoly Jihomoravský kraj » Autoškoly Brno » Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi, Dalibor Petr

Vizitka

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi
Bohunická 238/67
619 00, Brno- Horní Heršpice
web: http://www.autoskola-brno.com

kontaktní údaje

MottoS námi to jede jako po másle

Popis autoškoly

U nás najdete vše, co od autoškoly očekáváte: klidné a trpělivé instruktory, zkušenosti, ochotu, lidský přístup, přátelské prostředí, občas i legraci, radost z vlastního úspěchu…

Jsme malá rodinná brněnská autoškola. V oboru už máme dlouhou tradici, avšak jdeme s dobou na vlnách moderních trendů. Poskytujeme profesionální a poctivý výcvik, v klidu a bez zbytečných nervů.

Řídíme se prověřeným heslem, že nejlepší reklama je spokojený zákazník, který nás doporučí dál, proto žádný jiný typ reklamy už nepotřebujeme.

Sídlíme v centru Brna, blízko Hlavního nádraží, takže každý to k nám má blízko.

Na Vaši návštěvu či jiný kontakt se těší Vaše Autoškola Brno Zuzana a Dalibor Petrovi.

Vozový park osobní automobil:
  • Hyundai ix20 (rok výroby 2015) [LPG] (klimatizace, couvací sensory)
  • Hyundai i20 (rok výroby 2017) [LPG] (klimatizace, couvací sensory)
Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi byla doposud ohodnocena 111krát s průměrným počtem 4.73 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi - navigace