Autoškola Deml a Štefan - hodnocení a reference

Dobrý přístup, vše naučí
vloženo: 25. května 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Já osobně jsem dělal autoškolu u pana Demla. A bylo to super. Vše probíhalo bez problémů, jízdy byli OK i plánování jízd bylo na jedničku. Autoškolu jsem dělal necelé 2 měsíce a jízdy i testy jsem udělal na poprvé. Proto všem doporučuji!
vloženo: 29. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pro mě nejlepší autoškola na Příbramsku :-) ! Můžu jen doporučit! Pan Deml a Štefan nejlepší učitelé v autoškole, co mohou být!
vloženo: 31. prosince 2013

Byl jsem velmi spokojen,doporučuji ji všem novým uchazečům.
vloženo: 30. prosince 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí získat řidičák za to, že opravdu umí řídit (v rámci začátečnických možností), tak se určitě vyplatí investovat do této autoškoly, protože i když je cena trošku vyšší, oproti ostatním autoškolám v Příbrami, tak odpovídá kvalitě. Příprava na zkoušky super, přístup instruktorů skvělý. Se vším jsem byla maximálně spokojená a myslím, že líp jsem si vybrat nemohla. Tuto autoškolu určitě všem vřele doporučuji. Řídit auto není žádná legrace, proto si myslím, že se vyplatí investovat do kvality.
vloženo: 25. září 2012
vložil: Andrea, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu všem doporučuji! :-)
vloženo: 7. června 2012

parádní příprava na testy, obojí jsem bez problémů zvládl. :D
vloženo: 14. srpna 2011
vložil: Valk, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem absolvoval bez problémů. Myslím si, že jiná autoškola jako tato mě nemohla lépe připravit na ostrý provoz. Zkušenosti, které jsem získal jsou k nezaplacení. Ten kdo ještě teď váhá, doporučuji tuto autoškolu. Ještě bych chtěl poděkovat za získané dovednosti a schopnosti.
vloženo: 2. března 2011
vložil: Stanislav Švaček,

Autoškolou jsem prošel na první pokus a nemohlo se mi dostat lepšího kurzu, než jaký jsem dostal. Byl jsem na zkoušky i na "opravdový" provoz perfektně připraven hlavně díky zkušenosti lektorů, technické vybavenosti a přístupu k nám "žákům". Touto cestou děkuji za naučení jedné z nejužitečnějších dovedností, které kdy budu umět.
vloženo: 30. prosince 2010
vložil: Pavel Skuhrovec,

Z autoškoly obecně jsem měla strach a rok od roku jsem to odkládala a musím přiznat, že zbytečně. Bylo to úplně supr, řízení mě strašně chytlo a na každou další jízdu jsem se děsně těšila. Když totiž jezdíte s lidma, kteří jsou v pohodě, jde to samo. Takže se nebojte a určitě do toho jděte, stojí to za to!!!
vloženo: 5. prosince 2010

Super autoškola, zkoušky hotovy na první pokus. Kvalitní příprava a ochotní učitelé. Doporučuji ;)
vloženo: 18. srpna 2010

de to
vloženo: 23. července 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

při mém nástupu do autoškoly,sem nevěděla ani kde se startuje,při odchodu sem uměla uplně vše,je to nejlepší autoškola na příbrami.sou tam opravdu super učitelé,každému doporučuji jen tuto autoškolu.
vloženo: 8. července 2010
vložil: Denisa Tesková,

kurz probíhal dýl než bylo uvedeno.Ale jinak suprový přístup až na termíny jízd.na zkoušky sem byl dost dobře připraven udělal sem to na poprvý
vloženo: 21. března 2010