JF Autoškola - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly JF

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - JF Autoškola < <

Pokud si vážíte sami sebe, utíkejte od této autoškoly pryč mílovými kroky a ať vás ani nenapadne se ohlížet. Opravdu nepříjemný zážitek, kdy jsem já, a jak jsem se později přesvědčila i další žáci, byla vystavovaná absurdnímu psychickému tlaku. Jestli nechcete, aby vám autoškolák kvůli maličkostem dával u krajnice srdceryvné půlhodinové přednášky, jak jste ho zklamali tím, že jste zaručkovali, nebo nezaparkovali na první dobrou (a vůbec nevadí, že to děláte poprvé), tak si najděte kohokoliv jiného v Příbrami. Pokud se chcete parádně pohádat a setkat s člověkem, který nemá soudnost - směle do toho! Nejsem žádná citlivka, ale co je moc, to je moc.
vloženo: 18. února 2018
vložil: B.V., emailová adresa nezveřejněna

Nedoporučuji. Pan Fail je negativní, nevyrovnaný člověk. Egoista, jenž má vždy pravdu. Během jízd dává najevo, jak je z Vás vyčerpaný, bez energie a v takové atmosféře se rozhodně nejezdí v pohodě. Jeho motto z webových stránek "věřte, že s námi to jde bez stresu", je opravdu úsměvné.
vloženo: 9. září 2014

Tuto Autoskolu nedoporučuji. Strasny přístup p. Faila! Nervozni, naladovy a pokud vam např. Nepůjde na podruhe zaparkovat, jste telata co v zivote neudelaji zkoušky. Co se tyce uceni parkovat, tak pri jedne hodine si to jednou zkusite a pokud spatne, tak dostanete prednasku, pote dalsi s kartickou na palubni desce- nazorne a pak vam to ukaze on v realu a jede se dal. Dalsi pokus pri dalsi hodine. P.Fail nema z lidma trpělivost, neustale vam ovlada pedaly, aby jste mu neznicili auto. Takze doporucuji si priplatit a jit jinam. Ja zvolila cenu a spatne, priste bych se rozhodla jinak.
vloženo: 3. září 2014

Je to strašně nepříjemný člověk. Od pohledu. Podle všech co znám je hrozný, sráží sebevědomí a v podstatě vás nic nenaučí. Když máte jízdy pořád buzeruje a neustále vám šlape na pedály takže se v podstatě nic nenaučíte a pak třeba děláte zkoušku z jízd napotřetí. NEDOPORUČUJI!
vloženo: 4. srpna 2014

Pokud máte s autoškolou JF osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - JF Autoškola < <

JF Autoškola - navigace