Autoškola Fictum - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Fictum

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Fictum < <

Tuto autoškolu v Mariánských Lázních vřele doporučuji všem. Vše Vám vysvětlí, jsou vstřícní, se vším poradí a je super domluva co se týče jízd. Dá se k nim přejít i z jiné autoškoly a suprově Vás připraví na závěrečné jízdy. Doporučuji!
vloženo: 17. května 2023
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Dělal jsem řidičák D na autobus, vždy jsme se domluvili na vhodném termínu jízd, instruktor mně velmi dobře připravil na zkoušky a přidal pár dobrých rad. Moje hodnocení musím dát plný počet hvězdiček. Vítězslav Maška
vloženo: 11. prosince 2022
vložil: Vítězslav Maška ,

Chtěl bych touto cestou jednoznačně doporučit všem uchazečům o řidičské oprávnění tuto Autoškolu v Mariánských Lázních, neboť nabízí opravdu nadstandartní služby, profesionální a přátelský přístup, bezproblémovou komunikaci, mnohaleté zkušenosti, špičkovou kvalitu a odbornost.

Když jsem zavítal do zmiňované Autoškoly, tak jsem byl naprostý zelenáč, který o autech a ježdění v nich skoro nic nevěděl a za volantem jsem seděl úplně poprvé v životě až právě v rámci výcviku během jízd v Autoškole a musím podotknout, že co se týče vybavení, tak Autoškola Fictum nabízí opravdu širokou nabídku možností včetně velmi praktických a šikovných trenažérů, které člověku hlavně v úplných začátcích velmi pomohou, neboť je to fakt úžasná tréninková pomůcka, která pro naprostého začátečníka jednoznačně splní svůj účel.

Pokud je řeč o jízdách v provozu, tak dostanete k dispozici velice kvalitní auto renomované značky vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi, které taktéž člověku velice usnadní jeho pobyt v Autoškole, takže k tomu taktéž není co dodat.

No a v neposlední řadě samozřejmě nemůžu zapomenout na lidský faktor, tedy instruktora - já osobně jsem jezdil výhradně pod vedením zkušeného Tomáše Fictuma, pro kterého mám pouze a jen samá pochvalná slova, neboť je to vážně profík a člověk na svém místě, který své práci opravdu rozumí a dělá ji na jedničku s hvězdičkou, protože vyznává přátelský přístup, takže z člověka zanedlouho opadne ta úvodní nejistota a může se soustředit na své jízdy bez nějakého nadávání a zesměšňování v případě nějaké té chybičky a naopak je tento instruktor velmi pohotový a počíná si naprosto suverénně za každé situace, díky čemuž člověk získá pocit, že se nemůže nic špatného stát a přihodit během jízd s tímto instruktorem, kterému bych tímto chtěl tedy ještě jednou osobně touto cestou poděkovat, stejně tak, jako jeho otci, tedy panu Fictumovi staršímu, který má na starosti zase naopak ty již zmíněné trenažéry za jejich úžasnou odbornost, kvalitu a schopnosti.

Na závěr ještě dodám, že se díky této Autoškole v rámci jedné z jízd podíváte dokonce i na dálnici, což je taktéž velmi přínosná zkušenost.

Kdo máte tedy obavy z Autoškoly či třeba nevíte, jakou konkrétně vybrat, tak můžu Autoškolu Fictum naprosto všem s klidným svědomím jednoznačně doporučit, neboť mě jakožto naprostého ''neautíčkáře'' připravila na závěrečné zkoušky, že lépe už to snad ani nejde, protože jsem jen tak mimochodem zvládl teoretické testy na plný počet bodů, tedy 50 z 50 a potvrdil jsem to následně i při závěrečné jízdě s komisařem, který mě pochválil a poznamenal, že to byla asi nejlepší jízda ze všech ten daný zkouškový den, takže to hovoří za vše, neboť to je z velké části zásluha právě Autoškoly Fictum, jak mě dokázala na ty závěrečné zkoušky perfektně připravit.

Ještě jednou tedy díky moc a jste prostě borci s velkým B.
vloženo: 13. října 2020
vložil: Lukáš,

Prešel jsem z Prahy do Marianek, abych si udělal řidičák na motorku a musím říc že že jsem byl unešenej!! Skvělý a přátelský přístup, se vším poradí,žádná šikana jako v Praze. Jezdil jsem s p. Petrem Čechem na kterém je vidět že to neděla pro peníze,ale je to jeho koníček. Je fuk jestli jste slabý,silný,telent,lempl,holka nebo kluk.Ke každému přistupuje individualně. Rozhodně doporučuji!!!
vloženo: 7. srpna 2019
vložil: petr, emailová adresa nezveřejněna

Chtěla bych tímto poděkovat Autoškole Fictum Mariánské Lázně, perfektně mne připravila na zkoušky, které jsem zvládla na plný počet bodů.Jsou ochotni ,vstřícní a velice profesionální .Mohu vřele doporučit!!! Dekuji
vloženo: 28. dubna 2019
vložil: Alena Bendová ,

Autoškolu Fictum z Mariánských lázní mohu vřele doporučit, skvělé vás připraví na zkoušky ,vše perfektně a trpělivě vysvětlí a velice podpoří.
Nikdy jsem se nesetkala s takovým uzasnym přístupem. Je vidět, že tuto práci dělají rádi a s láskou pro lidi .
vloženo: 26. dubna 2019
vložil: Alena Bendová ,

Naprosto perfektní! Musím znovu poděkovat za super přístup, trpělivost a chuť semnou znovu sednout za volant. Všem, kteří váhají a bojí se přístupu instruktorů mohu s klidným srdcem doporučit autoškolu Fictum.
vloženo: 21. února 2019
vložil: Tomáš Hlídek, emailová adresa nezveřejněna

Co to budu dlouze opisovat..Za mě absolutní spokojenost! Přirozeně nemám možnost srovnání, ale pokud hledáte kvalitní výukový a výcvikový program s vstřícným a celkově bezproblémovým přístupem, mohu bezvýhradně doporučit!
vloženo: 14. února 2019
vložil: Václav Pecháček,

Autoškola Fictum, mě perfektně připravila na zkoušky, ideální pro úplného neřidiče, mají v učebně trenažér, který pro mě byl hodně důležitý. Pan učitel je klidný, hodný a vstřícný.
Za mě vše bylo super a moc jim děkuji :)
vloženo: 8. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno,

Vstřícný a profesionální přístup.
vloženo: 17. září 2016
vložil: Miroslav Rubeš,

Pokud máte s autoškolou Fictum osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Fictum < <

Autoškola Fictum - navigace