Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o. - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: evik Reakce na hodnocení Standy ze dne 14.3.2021
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o., Praha 9

Reaguji tímto na nespokojenost Standy s termíny ke zkouškám. Asi všichni víte, že se nás dlouhodobě drží doba covidová, která i do autoškol přinesla určitá omezení. V minulém roce jsme byli skoro 2 měsíce zavřený a letos začaly zkoušky s omezeným počtem lidí /5/ a nyní jsou od počátku března vládou zcela zakázané. Kdy se vše uvolní a povolí není opravdu známo. Takže náhradní termíny si nikdo netroufne plánovat.

To jen na vysvětlení, jak to nyní se zkouškami je. Uvidíme, co bude po 21.3.2021.

Vloženo 17. března 2021 (11:00) uživatelem evik z IP adresy 88.103.XXX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Pepa Dotaz

Dobrý den, mám dotaz:co všechno potřebuji k řízení traktoru, typ 7745 Zetor, s připojeným vlekem,s vařičem Grün na asfalt.Mám jen sk.T, a od zaměstnavatele pouze oprávnění, k řízení ref.vozidel.V případě kontroly dopravní policie, nevím jaké doklady musím předložit, profesak nemám, a celková váha soupravy není známá, pravd.přesáhne 3,5t.Děkuji za odpověď J.Zabojnik

Vloženo 17. března 2014 (07:03) uživatelem Pepa z IP adresy 37.48.XX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: KH RE: Dotaz
      Profesák je potřeba v případě že by traktor měl max.konstrukční rychlost nad 45km/hod. Celková váha soupravy nad 3,5t není problém.

Vloženo 12. května 2015 (09:57) uživatelem KH z IP adresy 109.81.XXX.XXX

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o. prosím klikněte zde.

Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o. - navigace