Autoškola Iveta Galatíková - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Citroš LaLaLa Pějme chválu do kola
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Iveta Galatíková, Havířov-Město

Koukám samá chvála.Bodejt by né když tato paní asi rozdáva řidičáky. A pak se múžem divit na ty experty . Ono člověk který neumí parkovat a vystupovat z vozu,lže a zapíra.Nemúže jit příkladem pro nové řidiče. Mněl jsem možnost poznat tuto osobu když mi odřela auto.Boužel je pravda že prokazatelně mi poškodila vozidlo jejím . Vše popřela instruktorka, je to fakt síla takové jednání.

Vloženo 2. června 2013 (13:49) uživatelem Citroš z IP adresy 83.208.XX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]
    • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: LaLaLa Pějme chválu do kola
      ....muzete nejak podporit sve "tvrzeni"????, nivim proc napadate /jak jsem zjistil z referenci/uspesnou a oblibenou AS. Nevim, nebyl sem TAM, ale z Vasi reakce mluvi jen zloba..., pokud doslo k poskozeni Vaseho vozu, mela jste reagovat, tak jak se ma "v souladu se zakonem" a ne POMLOUVAT na netu, hezky den.....

Vloženo 3. června 2013 (08:01) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
      • Od: citroš RE: RE: LaLaLa Pějme chválu do kola
        Zloba - ano máte pravdu,asi neznám nikoho kdo by mněl úsměv na tváři,když vám odřou auto. POMLUVA- Ne milý pane -tomu se říka pravda.NO PARDON -jak jste zjistil z referenci/uspesnou a oblibenou AS.- nikomu to neberu, hezký den

Vloženo 3. června 2013 (18:28) uživatelem citroš z IP adresy 83.208.XX.XX
    • Od: ivetanoproblem ( ) RE: LaLaLa Pějme chválu do kola
      Vidím, že máte problémy nejenom s očima, ale i s češtinou. Vaše vozidlo jsem neodřela, auto jste měl odřené už před tím, než jsem tam parkovala já. Mám shodou okolností nahrané video, kde je to vidět, že už bylo odřené pře mým příjezdem.

Vloženo 3. června 2013 (15:30) uživatelem ivetanoproblem ( ) z IP adresy 78.157.XXX.XX
      • Od: Citroš RE: RE: LaLaLa Pějme chválu do kola
        Za češtinu se omlouvám(ups),ale tím snad nikoho neohrozím a ani mu neudělám škodu.Auto jsm 100% odřené neměl. A když jste měla nahrané video tak proč jste mi ho neukázala hned na místě??? Ano když jsem vás viděl 4krát parkovat na různá místa, v pravé ruce kamera a pak zmatené popojíždění, čekal jsem než zaparkujete, zaparkoval jsem daleko od vás a odešel do obchodu. Po příchodu k vozu jste stála vedle mně a váš podpis na mých dveřích. Zajímavé je že oděrka pasovala na místo po otevření vaších dveří. Ale to jste nemohla natočit, protože jste kameru při vystupování držela v pravé ruce,tak asi těžko jste točila venek svých levých dveří. Je mi celkem jedno kdo se vás zastane. Psal jsem jen pravdu a ani nevim čím bych si pomohl kdybych si vše vymyslel. Škrábanec jsem si už nechal opravit.Šlo mi o princip nebo omluvu. Člověk by mněl uznát chybu ale o vás jsem si udělal obrázek. Každý atˇ si udělá názor sám a nápis NO PROBLEM bych zvážil.

Vloženo 3. června 2013 (18:00) uživatelem Citroš z IP adresy 83.208.XX.XX

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Iveta Galatíková prosím klikněte zde.

Autoškola Iveta Galatíková - navigace