Autoškola Gengel - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Gengel

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Gengel < <

Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu. Hrozně mi pan Gengl pomáhal jak v učení tak i v teorii. Jeho manželka mi pomáhala hlavně v teorii a čeho se všemu vyvarovat. Jsem jim hrozně vděčná a jsem ráda, že jsem to dala na poprvé! Až si budu chtít dělat řidičák na motorku půjdu rozhodně sem. Mohla jsem si vybrat autoškolu za 7.000 korun, ale jsem ráda že jsem si vybrala tuhle za 10.000 korun, protože vím že tady se mi opravdu věnovali a byla jsem maximálně spokojená až na nějaký zádrhele.
vloženo: 24. dubna 2016

Výborný
vloženo: 30. dubna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna