Autoškola Green Drive, Radovan Myslík

140 00, Praha 4
web: http://www.autoskolagreendrive.cz

kontaktní údaje

MottoJedeme v tom s vámi!

Popis autoškoly

Nejsme sice největší autoškola v Praze, ale právě proto se Vám budeme plně věnovat. Naším zájmem je naučit Vás řídit, ne vydělávat na Vašich stále se opakujících neúspěšných pokusech o získání řidičského oprávnění. Cenou se ale nepodbízíme. Za Vaše peníze nabízíme a zaručujeme kvalitní výuku a výcvik. Naše autoškola nebojuje s konkurencí cenou, ale nabízenými službami a hlavně přátelským a individuálním přístupem ke každému klientovi. Svědčí o tom například spokojenost absolventů našich kurzů. Naši učitelé a školitelé patří mezi profesionální a zkušené řidiče náklaďáků a autobusů, kteří se snaží předat své zkušenosti žákům při výuce všech skupin řidičských oprávnění.

Po registraci každý náš žák obdrží přístup do aplikace, kde uvidí odjeté i naplánované jízdy, uvidí naplánované přednášky a konzultace. Zároveň přes aplikaci uvidí každý učitel u svého žáka jeho teoretickou přípravu v podobě e-testů.

Používáme nový transparentní systém plánování jízd našich žáků

Autoškola GREEN DRIVE používá elektronický systém pro evidenci autoškoly: www.moje-autoskola.cz

Autoškola Green Drive - navigace