Autoškola Horník - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Horník

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Horník < <

Autoškola prý bývala dobrá, ale já se setkala jen se samými negativními věcmi.
Zatímco jeden z bratrů, s kterým jsem jela asi jen 3x, byl příjemný, klidný a dobrý učitel, druhý byl absolutně nesnesitelný a po zkušenosti s ním jsem se ještě půl roku na to bála sednout do auta.
Vzhledem k tomu, že jsou nejdražší autoškolou ve městě, jsem byla s kvalitou služeb velmi zklamaná, stejně jako všichni ostatní, kteří dělali kurzy u Horníka paralelně se mnou.
Rozhodně nedoporučuji.
vloženo: 14. února 2020
vložil: jméno nezveřejněno,

Lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla. Dobrý přístup k žákům, pár lidí v kurzu, má čas kdykoliv, řidičák hotový rychle a příprava na zkoušku excelentní. Vše klidně vysvětluje milionkrát dokud danou věc žák zcela nechápe. Opravdu skvělé. Nikdy jsem nevěřila, že zvládnu závěrečky.
vloženo: 26. ledna 2018

U pana Horníka jsem byla spokojená, myslela jsem, že já nikdy nesednu za volant,ale jeho ochota a trpělivost mi velice pomohla. Dovedl mě ke zkouškám opravdu připravnou. Co se týče jízd, tak dává snad nejvíce hodin ze všech autoškol z Chomutova. Při konzultacích nám vše vysvětloval klidně stokrát,dokud si nebyl jistý, že ho chápem. Prostě jsem si opravdu nemohla vybrat lépe.
vloženo: 10. srpna 2011
vložil: Klára, emailová adresa nezveřejněna

Průměrná cena v porovnání s konkurencí, možná i o něco vyšší. Ve vozovém parku „pouze dvě Fabie“.
Tato autoškola má přednosti někde jinde. Překvapil mě individuální přístup k žákům. V každé situaci se autoškola podřídila mě nikoli naopak. (plány jízd, teoretická výuka, konzultace)
Na zkoušky jsem šel zcela připraven a to v nejkratší možné době udávané zákonem.
Mohu jen doporučit, mé zkušenosti jsou vynikající.

PS: pan „hodnotitel“ níže chce asi v budoucnu jezdit v trenažéru a ne v autě. &#61514; To jsem se opravdu moc pobavil, díky.

vloženo: 20. října 2010
vložil: Martin Krejčí, emailová adresa nezveřejněna

Mohu jen doporučit, mé zkušenosti jsou vynikající.

Martin Krejčí

vloženo: 20. října 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Mylim ze pan ucitel ma sva pravidla,rozhodne nedodrzuje spravny postu,co je trenazer ani snad netusi,celkove nedoporucuji!
vloženo: 3. září 2009

Pokud máte s autoškolou Horník osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Horník < <

Autoškola Horník - navigace