Autoškola Ital Car - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ital Car

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ital Car < <

Rád se pod tuto autoškolu podepíši, skvělá Autoškola a skvělý přístup ke mně jako ke studentovi hlavně bych chtěl vypíchnout pana instruktora Michala Dřímala, byl jsem absolutní antitalent na řízení a na všechno okolo aut, ale díky jeho práci se mnou jsem se naučil troufám si říct velmi obstojně řídit a zvládl jsem jak testy tak závěrečnou jízdu na první pokus. Autoškolu můžu tedy jedině doporučit a zároveň jí chci poděkovat.
vloženo: 9. dubna 2024
vložil: Matouš Černý, emailová adresa nezveřejněna

Ráda doporučuji, instruktor Dřímal vyšel vstříc s časy jízd jak jsem potřebovala, byl trpělivý, všechno mi vysvětlil. Zkoušky jsem zvládla na poprvé. Hodiny teorie byly možné také absolvovat tak, abych to časově stíhala. Jsem ráda, že jsem si na doporučení vybrala Ital Car a doporučuji kamarádům dál.
vloženo: 29. března 2024
vložil: Magdalena , emailová adresa nezveřejněna

Autoskola byla skvele vedena, jak priprava na testy, tak samotne jizdy. Za mne naprosta spokojenost, mohu jen doporucit, majitel a instruktor skveli. Individualni pristup, neskutecna trpelivost!
vloženo: 17. února 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Profesionální, bezproblémový, lidský a přátelský přístup. Vřele doporučuji. Velké díky učiteli p. Michalovi Kuliči.
vloženo: 22. července 2023
vložil: Žaneta, emailová adresa nezveřejněna

Na zkoušky i na praxi nauči skvěle, ale bohužel mají velmi málo instruktorů na počet žáků, tedy jsem často měl jen jednu jízdu týdně, což je velmi málo.
Ale instruktor měl se mnou opravdu velkou trpělivost, což je fajn.
Vozový park je staršího data ale na učení v pohodě (fabia+ fiat punto)
vloženo: 5. ledna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S touto autoškolou jsem byla velice spokojená. Ráda bych tímto poděkovala za trpělivost učitele p. Bezoušky. Autoškolu vřele doporučuji !!

vloženo: 8. dubna 2022
vložil: jméno nezveřejněno,

Mentlíková Romana
vloženo: 8. dubna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Díky profesionálnímu, vstřícnému a hlavně klidnému přístupu obou instruktorů jsem udělala zkoušky na moto. Vřele doporučuji a děkuji
vloženo: 22. října 2021
vložil: Ivana, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola!! Pan učitel Bolek je nejlepší! Přešla jsem z nejhorší autoškoly do této nejlepší! Dnešním dnem to mám uzavřené a zítra běžím na vyřízení řidičáku! Vše na poprvé a jen díky panu učiteli, který skvěle učí! Vše doporučuji tuto autoškolu!!
vloženo: 2. prosince 2019
vložil: Zdenka Zemanová ,

Naprosto profesionální a přátelsky přístup. Vřele doporučuji.
vloženo: 6. května 2019

Naprosto profesionální a přátelsky přístup. Vřele doporučuji.
vloženo: 6. května 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Na pohodu. Bolek jede. Je to sport.
vloženo: 12. března 2018

Autoškolu rozhodně doporučím. Všechny hodiny odjezdíte, vše se zapisuje, nikdo Vás o Vámi zaplacený čas neošidí. S instruktorem můžete po dohodě jezdit po večerech a také v sobotu a neděli. Na zkoušku Vás připraví perfektně. Pokud máte nějakou speciální žádost (já se chtěla učit parkovat mezi podélně stojící auta v kopci) vyhoví Vám. Instruktor na mě nikdy nezvýšil hlas, což velice oceňuji.
vloženo: 19. září 2010

Kurzy v autoškole Ital Car byly příjemné a zajímavé, výhodou je lokalita, kterou žák s autem projíždí. Všichni dobře víme, že centrem Prahy jednou stejně budeme muset jet a s Ital Car je zaručené, že si vyzkoušíte všemožné situace na vozovce, ať už je to kolona či protijedoucí tramvaj ;-) Navíc na vás nikdo nekřičí, že nikdy nebudete dobrý řidič. Právě naopak, učitel vás znovu vezme na místo, kde jste udělal chybu a vysvětlí vám ochotně, co jste v dané situaci udělal špatně. Na zkoušky vás perfektně připraví a je jen malá šance, že by jste závěrečné jízdy neudělali. Kdybych měla kurs opakovat znova, rozhodně bych si vybrala autoškolu Ital Car :-)
vloženo: 4. září 2009
vložil: Michaela Spurná, emailová adresa nezveřejněna