Autoškola Ing. Jan Lakomý - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ing. Jan Lakomý

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ing. Jan Lakomý < <

Skvělý přístup učitele, vyhoví vám, pomůže a hlavně naučí tak, že můžete začít učit zkušené řidiče. Na testy perfektně připravena, jízdy levou zadní. Doporučuji všem z Krnova nebo poblíž.
vloženo: 14. prosince 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Super učitel, super služby, super cena-nezbývá než DOPORUČIT!!
vloženo: 7. května 2014

Rozhodně doporučuji :-)
Vstřícný přístup instruktorů a zábavnou formou podaná technika :-) I já pochopila :-D
Testy, jízdy i technika hned napoprvé
A velmi ráda řídím
vloženo: 6. března 2012
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Možná to zní jako klišé, ale tako autoškola je super. Učitelé se Vám plně věnují a můžete za nimi s čímkoliv přijít. Někdy jsem až obdivovala klid pana Lakomého. I technická část byla zábavnou a srozumitelnou formou. Díky nim jsem udělala řidičák na poprvé a ježdění mě baví. DÍKY
vloženo: 22. dubna 2010
vložil: Sochorová Zdeňka,

spokojenost
vloženo: 28. února 2010

V této autoškole jsem byla nadměrně spokojená, líbil se mi přístup učitelů.. jak teoretické tak praktická část, pojata zábavnou formou. Moc mě to bavilo, protože i když se nedařilo, učitelé nás podporovali.
vloženo: 23. listopadu 2009
vložil: Nikol,

Příprava na řidičák je skvělá :-)
vloženo: 14. října 2009
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna

Vše OK
vloženo: 12. října 2009

Z mého pohledu autoškola je velmi vybavená s pevným zázemím, které tam nastolil pan Brída. Jako jeho začka můžu říci, že mi předal maximum informací a znalostí, které nyní využívám. U zkoušky jsem jako jediná uspěla, ostatní, pod vedením pana Lakomého, neuspěli - jsem tudíž ráda, že jsem patřila pod pana Brídu, který si na výuce a znalostech žáků dával záležet. Autoškolu určitě chvalím, především cenově, ale nemohu posoudit, jak bude bez pana Brídy vzkvétat.
vloženo: 3. října 2009
vložil: Kristýna Z., emailová adresa nezveřejněna

U pana Ing. Lakoméno jsem dělala autoškolu a nemám jedinou námitku. Hodně se mi věnoval a jen díky němu jsem zvládla zkoušky hned poprvé. Vřele doporučuji všem. Michaela Lišková
vloženo: 15. srpna 2009