Autoškola Majer - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Majer

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Majer < <

Díky trpělivosti a skvělému přístupu jsem zkoušky složila na poprvé &#128522; Tudíž skvělá recenze je jasná :-)
vloženo: 11. února 2022
vložil: Kateřina , emailová adresa nezveřejněna

Jízdy byly vždy naplněné pohodovou atmosférou, teorie srozumitelná. Nemám nic, co bych vytkla.
vloženo: 21. února 2020

Autoškola Majer mě velmi dobře připravila.
Nejvíc se mi líbil přístup pana instruktora Majera. Žáci se cítí líp, když to instruktor bere zabávnější formou a s odlehčením.
vloženo: 12. listopadu 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V autoškole se mi líbilo. Jízdy probíhaly v uvolněné atmosféře, žádné stresy. Trochu mne mrzí, že jsme se nevěnovali rozjezdům především do kopce, to je hodně znát, když vlezete do provozu sám na sebe, bez druhých pedálů :D ... A také jsme mohli jet více po větším městě, ale chápu, že se nikomu moc nechce riskovat, co kdyby žák zazmatkoval....
Celý kurz prováděl instruktorův smysl pro humor :)
vloženo: 13. června 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Byl jsem doporučen do této autoškoly.A udělal jsem moc dobře že jsem tam nastoupil.Celkový dojem je ten že se naučíte co máte a p.Majer je fakt super instruktor.
vloženo: 27. února 2018
vložil: Bohumil Janda,

Opravdu ukázkový přístup, individuální ke každému. Rozličnost tras a hlavně žádné šizené jízd nebo výuky.
vloženo: 2. února 2016
vložil: Anna, emailová adresa nezveřejněna

Musím říct že jsem si vybral dobře. Autoškola Majer je nejlepší autoškola na Mostecku. Úžasný individuální přístup. V porovnání s ostatními autoškolami jsem měl závěrečky v úžasném čase, kurz trval cca měsíc. Neznám nikoho kdo by si na pana Majera stěžoval. vřele doporučuji
vloženo: 24. června 2015
vložil: kuba, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Majer vě mě vzbuzovala takovou podobu té správné autoškoly. Když jsem poslouchal ostatní, tak si též p. Majera všichni vychvalovali. Navíc jiní lidé dělali třeba u autoškola Bittner a tam jsou jen samé stížnosti. Pak je hlavní to, že tu průměrně autoškolu děláte 1,5 měsíce!!! To je super ne??? =)

Závěrem bych jen řekl, že p. Majer opravdu ví, co dělá. =)
vloženo: 13. června 2013
vložil: Michal Marek, emailová adresa nezveřejněna

Pan Majer je opravdu milý člověk, který vás perfektně připraví na zkoušky. Kdybych si vybírala autoškolu v Litvínově/Mostě určitě bych neváhala a vybrala si Autoškolu Majer. Byla jsem velmi spokojená s přístupem a zdárně jsem dokončila.
vloženo: 24. května 2012
vložil: Pešatová,

Pokud máte s autoškolou Majer osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Majer < <

Autoškola Majer - navigace