Autoškola Čech - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Čech

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Čech < <

Autoškola má 2 instruktory, první je p. Čech o něm se nedá říct snad nic pozitivního (autoškola trvá strašně dlouho). Pořád vás při jízdě stresuje, ucebna defacto nulová a přístup pana Čecha a jeho chování je otřesné. Dělal jsem autoškolu zhruba půl roku a věřím, že v jiných bych se naučil lépe. Na druhou stranu druhý inspektor (Patrik) vás učí při jízdách opravdu výborně a připraví vás dobře na zkoušky.. Ale nebýt jeho, už bych v životě nechtěl mít s tou autoškolu nic společného.
vloženo: 6. ledna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

vyborně promyšlený system jak tahat z lidí penize.
procento uzpěšnosti velmi nízké vřele nedoporučuji
vloženo: 14. května 2019

Tak tohle je prostě něco nevídaného! Přesně tak, jak pravý recenze: Přizpůsobivost, ochota, jízdy super a naprosto bez stresu s opravdu velkou dávkou zábavy &#128578; Pan Čech naučí nejen ke zkouškám, ale i do reálného provozu. Zkoušky jsme zmákly na první pokus. Byl jsem se službami naprosto spokojený a můžu vřele doporučit. Jednoduše NEJ-lepší autoškola na Táborsku!
vloženo: 4. dubna 2018
vložil: Venca, emailová adresa nezveřejněna

Jelikož jsem nikdy předtím neřídil, p. Čech mi vše dokázal skvěle vysvětlit a naučit. Super ochota v plánování cvičných jízd a parádní příprava ke zkouškám.

Kdybych měl doporučit tu nejlepší autoškolu v Táboře, byla by to 100% tato :-)
Díky!
vloženo: 13. října 2017
vložil: Jan Malý,