Autoškola Kočí - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Kočí

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kočí < <

Pan Kočí je skvělý. Výborně se s ním pokecá a umí dobře naučit. Když něco poděláte, tak na vás zakřičí abyste si uvědomili, že jste to fakt po****..ale hned potom se zase směje a vtipkuje.
Takže za přístup a za to jaký je člověk má plusové body.
Jediné mínus byla doba. Autoškola se mi protáhla na nějaké 4 nebo 5 měsíců. Pan Kočí kromě autoškoly chodí do práce a o víkendech nejezdí..takže je těžší se s ním domluvit na jízdách.
Ale nebyla to velká překážka :)
vloženo: 10. října 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Kočí ,by jsi měl udělat nové psychotesty. Ještě jsem neviděl instruktora autoškoly,který otevře dveře a začne nadávat cyklistům...
vloženo: 24. července 2019
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna

Právě tuhle autošlolu jsem si vybrala dle jejich ceníku.Také jsem na ní slychávala samou chvalu.Dnes jsem plně spokojená a šťastná za svúj výběr a všude doporučuji :-) P.instruktor Vás ochotně připraví a na vše dohlíží.Pamatuje si Vaše problematické jevy a snaží se Vás jich vyvarovat a odnaučit až do samého konce. Přizpusobuje se dle Vašeho času a ke zkouškám řádně připraví. DOPORUČUJI :-) Zažijete příjemné zážitky a skvělé vzpomínky na svůj kurz.
vloženo: 2. listopadu 2015
vložil: Libuše Roháčová ,

Pokud máte s autoškolou Kočí osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kočí < <

Autoškola Kočí - navigace