Autoškola Koňák - hodnocení a reference

Vše naprosto v pořádku.
vloženo: 13. května 2022
vložil: Karolína, emailová adresa nezveřejněna

Jsem velice spokojen s průběhem celého kurzu! Jak Radek tak pan Novák jsou dobří instruktoři, jsem rád , že jsem mohl jezdit právě u této autoškoly. Příprava na závěrečné zkoušky výborná vše dopodrobna vysvětleno. Díky moc, byli to dobré časy. Všem DOPORUČUJI
vloženo: 25. července 2013

Musím všem doporučit autoškolu Koňák, protože sama jsem nikdy auto neřídila a zkoušky jsem dala celé na poprvé, bez jakých koliv problémů. Cena neodpovídá kvalitě, protože Kvalita je o hodně vyšší.
Vytvoření takovýchto skvělých podmínek jsem zatím nikde nezažila.
Doporučuji nejen pro řidiče, které jsou již zkušené,ale hlavně pro řidiče, které ve svém životě neseděli za volantem! :-)
vloženo: 5. března 2013
vložil: Iveta Krpatová, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuji!
vloženo: 28. srpna 2012
vložil: ZdravkaNBK - Kubka,

Rozšiřoval jsem si řidičský průkaz ze skupiny B o skupinu A21.
Zkoušky jsem udělal napoprvé a jsem velice spokojen jak za cenu kurzu tak za bezvadný přístup.
Radek výborný učitel, vřele doporučuji.
Přátelský, získal jsem i sebejistotu na motocyklu, vše co bylo potřeba vysvětlil a hl. i něco přidal ze svých zkušeností.
Díky.
vloženo: 12. července 2012
vložil: Petr Vojtek, emailová adresa nezveřejněna

Velice dobrá autoškola,velmi dobrý přístup k žákům,na zkoužky chodí každý žák velice dobře připraven.
vloženo: 8. července 2012
vložil: Sára Bíšková,

Skvělá autoškola, skvělý lidé.
Průběh kurzu velice klidný a bez stresu, tak jak to má být.
Díky Radku.

vloženo: 25. června 2012
vložil: Roman Mareček, emailová adresa nezveřejněna

Slibovali klidný a pohodový přístup,
což také dodrželi. Díky nim se mi podařilo získat odvahu a úspěšně absolvovat přípravu i závěrečné zkoušky i v mém pokročilejším věku 46 let.
vloženo: 23. června 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Výborná autoškola, skvělý přístup, dobrá příprava i cena. Mé hodnocení- DOPORUČUJI!!!!

Petr

vloženo: 9. března 2011
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Koňák můžu vřele doporučit všem, co se na silnice teprve chystají, nebo už si rozšiřují řidičák. Dostanete výborné výukové CD, na kterém se teorii naučíte hravě a pomocí her,nechybí ani videa, komentáře, přehled testových otázek, apod. Zkoušku jsem absolvovala napodruhé, protože mi o 1 bod unikly "Pravidla silničního provozu", opravila jsem si je ovšem na 50 bodů(100%), takže mrzutost rychle zmizela.Jízdy i techniku jsem zvládla na poprvé. Pokud mohu doporučit, určitě si vyžádejte pana Malíka jako svého instruktora, naučila jsem se s ním opravdu výborně, jízdy probíhaly v klidu, vytvořil mi při jízdě příjemné přátelské prostředí, nebyl důvod k nervozitě. Jízdy s ním mě velice bavily a moc jsem se na ně těšila. Jediné, co mě trošku zklamalo na této autoškole byla ze začátku přísnost od pana Koňáka, ale ono je to na studenty asi potřeba. Autoškola je výborně vybavená, vozidla jsou úplně super, neměla jsem s nimi nikdy žádný problém a teorie byla vysvětlená perfektně. Určitě bych tuto autoškolu doporučila hlavně ženskému pohlaví, nemáte se čeho bát. Na závěr bych chtěla ještě moc poděkovat panu Malíkovi za to, jakou měl na mě trpělivost a že mě naučil se nebát svých chyb a za perfektní lekce řízení. Jinak ostatním žadatelům přeji hodně štěstí u zkoušek a výhodou u autoškoly Koňák je také to, že zkoušku můžete vykonávat ve dvou městech. Hodně šťastně najetých kilometrů všem :-)
vloženo: 1. září 2010
vložil: Barbora P.,

Autoškolu jsem absolvovala s absolutní spokojeností. Přestože nejsem technický typ, vše mi bylo v klidu vysvětleno a ukázáno. Domluvené termíny platily, učitelé naprosto v pohodě a ochotní řešit každý problém. Na přípravu ke zkouškám mi velmi pomohlo výukové CD, které dostává každý žák. Testové otázky jsem si v klidu mohla projít a vyzkoušet. Zkoušky jsem absolvovala napoprvé a všem v této autoškole děkuji. Mohu jen vřele doporučit. Katka
vloženo: 26. srpna 2010
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 26. srpna 2010
vložil: Katka,

Bylo to ok, jen ty letňáky.
vloženo: 8. dubna 2010

Myslím, že jsem si ani lépe vybrat nemohl. Přístup instruktorů skvělý bez nervů bez křiku, všecho Vám vklidu vysvětlí. Vřele !!!!DOPORUČUJI!!!!
vloženo: 11. února 2010
vložil: Vít Šandera,

tato autoškola je perfektní, moc se mi líbil osobitý přístup a ochota. Zde se člověk nemá čeho bát...zcela doporučuji :)
vloženo: 17. prosince 2009