Autoškola Koutný - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Koutný

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Koutný < <

Skvělá autoškola :) Trvale bydlím v Německu, kde stojí autoškola na SK.B v přepočtu 70.000,- Kč, tak byla volba jasná a vrátit se na chvíli do svého rodného města.
Autoškola mě vyšla ve všem vstříc a to i při jízdách o víkendu a to bez příplatku, což je v SRN nevýdané.
Asi nejsem žádný dřevák, nebo retard, protože jsem dal závěrečné zkoušky na poprvé :) budu všude jen doporučovat.
vloženo: 4. října 2021
vložil: Karel M., emailová adresa nezveřejněna

Já pana Koutného doporučit opravdu nemohu, není trpělivý a jízdy s ním mě velmi stresovaly. Za mě špatné a netolerantní chování k žákům.
Příprava na závěrečné zkoušky průměrná, ale spokojená jsem u něho opravdu nebyla a víckrát bych k němu nešla.
vloženo: 1. října 2021

Líbilo se mi tak nějak vše
vloženo: 10. ledna 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoskolu pana Koutneho muzu jen a jen doporučit, přátelsky přístup, skvela cena a hlavně super připravenost k zavereckam, jsem rada ze jsem si vybrala zrovna tuto Autosklu, řidičský průkaz jsem sice dostala až na podruhé díky moji nervozite, ale muzu jen děkovat panu Koutnemu za skvělou přípravu, kdykoliv mi bylo něco nejasné on mi to hned s chuti vysvětlil, celou dobu byl se mnou trpělivý a da se s nim domluvit termín opravdu kdykoliv, teorie probíhá v malé učebně o malé kapacitě lidi, což je skvěle jelikož když je nějaký problém tak se hned da vyřešit.
vloženo: 1. května 2018

kdo nikdy před autoškolou neřídil tak ať si najde jinou Pan Koutný na to nemá moc nervy vás něco naučit
vloženo: 6. ledna 2017
vložil: Jarda,

Mohu pouze doporučit. Přátelský přístup, skvělá cena a výborná příprava k závěrečným zkouškám. :)
vloženo: 18. května 2015

Je to zhruba tři týdny, co jsem tuto autoškolu ukončil, úřadu trvalo vyrobení řidičáku překvapivě jenom týden, takže už mám řidičák dva týdny. I když to je dost krátká doba, stihl jsem za ní už najezdit pár stovek kilometrů, takže si myslím, že jsem schopen podat kompletní názor i se zkušenostmi.
Chválím příjemný, osobní a velmi profesionální přístup. Vybíral jsem si z několika autoškol v Rychnově, ale tato na mě udělala největší dojem a po využití studentské a OS KOVO rodinné slevy mě tato autoškola vyšla na skvělou cenu. Domluvili jsme se společně na časech lekcí a šli jsme na to. Teorii jsme se učili v malé skupince, což je podle mě mnohem lepší než plná učebna lidí, protože pokud vám něco není jasné, hned vám to pan Koutný vysvětlí, takže v žádném případě nehrozí, že byste byli pozadu za ostatníma. Teorie samotná je skvěle a často i vtipně podána, takže si ji snadno zapamatujete, nudný výklad nehrozí. Učebna je vybavena bílou tabulí s fixama a projektorem s plátnem, na kterém se promítá a interaktivně vysvětluje daná látka, takže prostředí mi rozhodně připadalo moderní a příjemné. Pokud jde o jízdy, tak na ty si také nemůžu stěžovat, pan Koutný je trpělivý a přátelský, při jízdách si s ním v klidu popovídáte o čemkoliv - vždy má v rukávu hromadu historek a zajímavých věcí z míst, kterými právě projíždíte, takže žádné trapné ticho nehrozí. Jízdy celkově bez žádného stresu, pokud máte s něčím problém, okamžitě vám jej srozumitelně a v klidu vysvětlí. Pokud jde o vozový park, tak já jsem dělal jenom Bčko, takže mohu mluvit pouze za jeho osobní auto, což je Seat Ibiza, s kterým se mi jezdilo výborně. Čas a místo jízd si s ním domluvíte podle toho, jak se vám to hodí. Zhruba po měsíci a půl jsme měli komplet hotovo a už mě čekaly jen zkoušky. Ty jsem udělal na první pokus a ještě ten den jsem si šel zažádat o řidičský průkaz, pan Koutný za dva dny ještě volal, aby se ujistil, jestli bylo na úřadě všechno v pořádku, takže je jeden z těch učitelů, kterým na vás záleží i když máte hotovo.
Jak už jsem řekl, řidičák mám, pár stovek kilometrů jsem už najezdil bez žádných problémů. Pokud chcete chcete posoudit, jak moc velký blázen jsem, tak po třech dnech, co jsem měl řidičák s prakticky ještě vlhkým inkoustem, jsem si troufl jet i do zahraničí, konkrétně tedy do Polska, ten den jsem strávil asi 6 hodin za volantem, takže si myslím, že i tohle je důkaz toho, že já byl rozhodně připraven kvalitně. Na závěr bych tedy dodal, že jsem s touto autoškolou velice spokojen a vřele doporučuju všem. :)
vloženo: 29. září 2014

Pokud máte s autoškolou Koutný osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Koutný < <

Autoškola Koutný - navigace