Motoškola Kolín - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Motoškola Kolín

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Motoškola Kolín < <

Naprosto skvělý profesionální a přesto lidský přístup. Matouš Landa je neskutečný kliďas, který na chyby upozorňuje sice důrazně a vytrvale, ale bez zbytečných emocí, které by u žáka stejně jen narušily soustředění. Naopak za dobře zvládnuté situace padla i nějaká ta pochvala, což jsem u dvouhodinovek jízd plných soustředění shledal velice osvěžujícím elementem. Výcvik výborně odstupňován (cvičák, okresky, město, město se silným provozem). Dojížděl jsem na lekce do Kolína z Prahy a zvládnutí ovládání motorky v kombinaci se zcela novým prostředím byla ze začátku dost "výzva", nicméně zpětně v rámci hesla "těžko na cvičišti, lehce na bojišti" hodnotím i tuto část kladně. Tuto školu jsem si vybral na základě hodnocení zde i na jiných motorkářských stránkách a nelituji - výcvik zde mi poskytl vše co jsem potřeboval k zvládnutí zkoušky.
vloženo: 9. května 2018
vložil: Peter Hargaš, emailová adresa nezveřejněna

Celkovy dojem z motoskoly hodnotim na vybornou a to zduvodu profesionalniho pristupu k vyuce jizdy na motorce.
Lektor klidnym hlasem bez emoci vse vysvetli a ukaze prakticky. Ridicak na motorku jsem delal jako rozsireni stavajiciho tak se ma vyuka hlavne soustredila na praktickou jizdu na motorce. Zaverecne zkousky jsem zvladnul na poprve. Do teto motoskoly se vyplatilo dojizdet z Prahy.
Motorkar Marek Lunacek :-)
vloženo: 15. listopadu 2011
vložil: Marek Lunacek,

Tak jsem jednoho dne sledovala diskuzi na facebooku...a pochopila, že si "svou motoškolu" musím opravdu pečlivě vybrat. Jedním z diskutujících byl pan Matouš Maty Landa-učitel motoškoly. Jeho postoje a názory na výuku a doporučení zkušených motorkářů mě přivedly k jednoznačnému rozhodnutí pro jeho motoškolu. A to i za cenu dojíždění z Roztok u Prahy. Plně podepisuji, co uvedl pan Miroslav Maleček. Maty je člověk velkého srdce a já si jeho přístupu nesmírně cením. A tak jsem dnes úspěšně složila zkoušky. Děkuji Maty.
vloženo: 6. října 2011
vložil: Dagmar Michalková, emailová adresa nezveřejněna

Celkový dojem - nevelká autoškola, kde se právě proto mohou žákům plně věnovat. A to jak při výuce teorie, kde se nejen vykládají poučky a obecné informace, ale také přímo osobní zážitky a zkušenosti při řízení vozidel. Přístup k žákům hodnotím velmi kladně - máte v něčem nejasno? , zeptejte se dokud jste zde. My jsme tady od toho abychom vám to vysvětlili, abychom vás naučili co sami známe a umíme. Na silici až budete jezdit sami se už nebudete mít koho zeptat nebo si něco vyzkoušet a nacvičit. Hodiny teorie byly dány - to jinak nejde, musí se sejít všichni frekventanti v daném kurzu. Plánování jízd naprosto bez problémů - vždy několik možných dnů a hodin v následujícím týdnu k výběru, takže i pracující bez problémů stíhali po zaměstnání. Navíc ochota a vstřícnost třeba k jízdám v podvečer, brzy ráno či o víkendu. Stejně tak pokud byl někde při řízení problém, nejasnost, něco se nedařilo - zkoušelo se to dostatečně dlouho aby se žák mohl cítit tak, že už to zvládá. Stejně tak pokud měl instruktor pocit že žák dělá něco ne úplně dobře šlo se na to znovu a lépe. Úroveň vozového parku i vybavení učebny dobrá. Třeba bylo fajn i to, když člověk přišel na hodinu dříve než měl a instruktor byl ještě na jízdě , že byla možnost udělat si kafe skoro jako doma. Cena je myslím obdobná jako v okolí u ostatních autoškol. Co je však podle mého nadstandartní a nedocenitelné- to je přístup k žákům při výuce. Teorie, techniky i samotných jízd. Osobně mám pocit že dokud není instruktor přesvědčený že žák už se naučil ovládat vozidlo a zvládat provoz i s jeho možnými nebezpečnými situacemi a "překvápky" v klidu a bez stresování, tak ho prostě k závěrečné zkoušce nepustí. Nejsou žádné dílčí doplatky, zaplatí se daná cena kursu (výuky) a v den zkoušek poplatek na odboru dopravy.
vloženo: 6. září 2011
vložil: Miroslav Maleček, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Motoškola Kolín osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Motoškola Kolín < <

Motoškola Kolín - navigace