Autoškola Ležákova Přerov, Ing. Dan Ležák

750 02, Přerov
web: http://www.lezakova-autoskola.cz

kontaktní údaje

MottoVše co může autoškola nabídnout ...... a ještě něco navíc

Popis autoškoly

Nejsme sice největší autoškola v Přerově, ale právě proto se Vám můžeme plně věnovat, jelikož pro nás nejste jen finanční příjem.

Naším zájmem je naučit Vás řídit, ne vydělávat na Vašich stále se opakujících neúspěšných pokusech o získání řidičského oprávnění.

Na trhu působí naše autoškola již více než 20 let. Za tuto dobu jsme vychovali celou řadu skvělých řidičů. Vycházíme ze zkušeností a znalostí p. Ladislava Ležáka, který se věnoval řidičům po celý svůj život.

Poskytujeme jak skupinové, tak věrnostní i studentské slevy !!! Cenou se ale nepodbízíme. Za Vaše peníze nabízíme a zaručujeme kvalitní výuku a výcvik.

Vozový park motocykl: osobní automobil: nákladní automobil: autobus:
Autoškola Ležákova Přerov byla doposud ohodnocena 3krát s průměrným počtem 4 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Ležákova Přerov - navigace