Autoškola Lískovec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Lískovec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lískovec < <

Vážení přátelé,v žádném případě nechci reagovat na již 5 měsíců starý anonym,protože je to pod úroveň každého slušného člověka.Tito pisatelé jsou zbabělí a zamindrákovaní ubožáci,jejichž jediným cílem je adresátovi ublížit a poškodit jeho dobré jméno.Anonym má ve slušné společnosti nulovou hodnotu a patří do koše.Chtěl bych apelovat na provozovatele těchto stránek, aby nezveřejňoval nepodepsané příspěvky.Jsou urážlivé a snižují důvěryhodnost těchto stránek.
S pozdraven Jan Lískovec
vloženo: 27. ledna 2019
vložil: Jan Lískovec,

Celkový dojem z kurzu byla katastrofa, jezdit mě bohužel nakonec museli naučit jinde, zkoušky jsem odjela pod jinou autoškolou se super instruktorem bez nervů a napoprvé.V druhé autoškole mě naučili dobře parkovat, nebát se na silnicích, nedělat zbytečné chyby, dokonce mě řízení začalo fakt bavit, každou jízdu jsem si užívala.
Abych nebyla úplně zlá, tak spravedlivě mohu říct, že jezdit vás zde asi nějak naučí, ale chce to pevné nervy (a pokud je nemáte, tak i když zkoušku uděláte a řp nakonec dostanete, za volant se vám stejně moc chtít nebude). Nuže, ze zkušenosti doporučuji jinou autoškolu, kde bude přístup o něco milejší, protože pod vlivem stresu ze strany instruktora pak nasekáte při jízdách zbytečně moc chyb a pak máte pocit, že fakt nemáte na pozemních komunikacích co dělat...
vloženo: 19. září 2018

Pokud máte s autoškolou Lískovec osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Lískovec < <

Autoškola Lískovec - navigace