Autoškola Lukeš

142 00, Praha 4 - Lhotka
web: http://www.autoskolalukes.cz/

kontaktní údaje

Mottoprofesionální a klidný přístup lektorů

Popis autoškoly

Autoškola založena v roce 1999, za tuto dobu bylo v naší A.Š. předvedeno k závěrečným zkouškám tisíce spokojených žadatelů.Autoškola provádí výcvik sk.AM,A1,A,B,BE,C,CE. Naši instruktoři mají dlouholetou zkušenost v provádění výcviku

Vozový park motocykl: osobní automobil:
  • Audi A6 (rok výroby 2006) [nafta] (climatronic,olroud,)
  • Volkswagen Passat (rok výroby 2013) [nafta] (tempomat,climatronic,el.parkovací brzda, asistent rozjezdu do kopce,stop start)
  • Volkswagen Golf VII (rok výroby 2014) [nafta] (tempomat,masážní sedadlo řidiče,climatronic,el parkovací brzda,asistent rozjezdu do kopce,parkovací senzory,stop start,v kožené čalounění)
  • Škoda Octavia (rok výroby 2010) [nafta] (tempomat,climatronic.elektr.zrcátka,)
  • Škoda Octavia (rok výroby 2009) [nafta] (digitální climatizace,el.zrcátka,tempomat)
nákladní automobil:
  • MAN LE 2000 (rok výroby 2000) [nafta] (klima,sklápěč)
Autoškola Lukeš byla doposud ohodnocena 34krát s průměrným počtem 4.88 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Lukeš - navigace