Autoškola Mára - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Mára

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mára < <

Super, opravdu mne připravil. A to i přes moji hoooooodne vysokou nervozitu, strach i trému. Měl sennou svatou trpělivost a já mu za to strašně moc děkuji !
vloženo: 10. května 2023
vložil: lucie,

Moje recenze na autoškolu Mára je velmi pozitivní.
V roce 2018 jsem v této autoškole dokončil úspěšně řidičský průkaz skup. B a v tomto roce i rozšíření skup. A2. V několika autoškolách jsem už byl a jsem si jistý, že mám dostatečný přehled, jak by to mělo a nemělo fungovat. Zde funguje vše perfektně a nad rámec, to vám zaručuji. Nalézt takovou autoškolu je jako nalézt jehlu v kupce sena.
Tedy k věci. Teorii vás naučí skvěle a na testy připraví perfektně. Jízdy jsem si vždy domlouval podle sebe a většinu času se opravdu našly termíny, které mi vyhovovaly (neměl jsem to vůbec jednoduché s prací – časově vytížený). Jezdil jsem přímo s panem Márou a mohu s jistotou říci, že lepšího učitele nikde neseženete. Milý, hodný, vtipný, ale zároveň rázný učitel, který vás naučí vše co potřebujete a má s vámi trpělivost. Do autoškoly jsem chodil opravdu rád. Člověk na správném místě.
vloženo: 14. září 2022
vložil: Vladimír Sendler, emailová adresa nezveřejněna

Za mě obrovská kvalita, žákům dokáže vnést pohodu do žízení, zároveň učí. Myslím, že opravdu kvalitní autoškola za kvalitní cenu.
vloženo: 8. července 2018

Pokud máte s autoškolou Mára osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mára < <

Autoškola Mára - navigace