Autoškola MT - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly MT

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola MT < <

Pan Tlamicha naučí řídit i naprostého neumětela. Ať uvedu jakýkoliv superlativ, žádný dostatečně nevystihne profesionalitu, laskavost, trpělivost, vstřícnost a jemný humor, s nimiž Vás dovede k získání řidičského průkazu.
Jana Chumanová
janinachu@seznam.cz
vloženo: 21. června 2018
vložil: Jana Chumanová,

Napisi to strucne. Byla jsem moc spokojena s pristupem pana instruktora. Mel velkou trpelivost a jeho humor me dodal odvahy. Doporucuji na 100 procent Pana Tlamichu
vloženo: 2. ledna 2012
vložil: R.Slavickova, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu pana Tlamichy vřele doporučuji. Pan učitel je velmi přátelský, trpělivý.

Jízdy se domlouvají často individuálně podle času a přání žáka i přesto, že máte domluven pouze základní výcvik.

Kdo má rád nestresové, rodinné prostředí, vřele doporučuji. Vše probíhá bez stresu a trpělivě, což bylo pro mě důležité kritérium. Jelikož nejsem typ automobilového nadšence, co se hrabe každý den v motoru.
Perfektně věci vysvětlí a trpělivě opravuje chyby při jízdách. Pedagogicky pomaloučku přidává obtížnost aniž si toho všímáte.
A opravdu člověka naučí jezdit čitelně po silnici a ovládat auto.
Teoretické testy doporučuje na samostudim, což je pochopitelné a dává osobní konzultace.

Vřele doporučuji.

Martin Levý

vloženo: 3. prosince 2011
vložil: Martin Levý, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji.
Lektor je profesionální a velmi vstřícný. Domluvit se lze prakticky na čemkoli. Jsem na mateřské dovolené a zpočátku bylo problematické nechávat syna "samotného", pročež pan Tlamicha zajížděl s autem až k nám, aby minimalizoval můj čas strávený mimo domov. A toto zachoval, i když bezprostřední potřeba pominula. Syna jsem mohla brávat i na teoretické hodiny.
Nepatřím k talentovaným řidičům, ale jízda s panem Tlamichou je bez nervozity a stresu.
Doporučuji!
vloženo: 26. října 2010
vložil: Z. L., emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 22. října 2010
vložil: milada chudobova,

Autoškolu pana Tlamichy mohu jen a jen doporučit!!
Jeho přátelské chování je velmi uklidňujicí. Já nepatřil k těm, kteří by uměli řídit už když autoškoly příjdou. Přesto jsem se za volantem ani jednou nebál a nestalo se mi, že by na mě byl pan Tlamicha nějak nepříjemný. Přesto, že jsem měl zaplacen pouze základní vycvik.. Řekl bych, že to byl spíše invidualní.. V průběhu autoškoly jsem si vzal dovolenou a pan Tlamicha mě bral opravdu kažký den. Takže autoškola byla hotova za cca měsíc:-) Ke zkouškám mě připravil velmi dobře ( stejně jsem se bál)
Já jsem velmi rád, že jsem se rozhodl pro tuto autoškolu a mohu jí jen a jen doporučit!!
Panu Tlamichovi a výcvik děkuji!!!
Tomáš Kellner
vloženo: 20. prosince 2009
vložil: Tomáš Kellner,

Velmi mě potěšil osobní a vstřícný přístup k žákům.Výuka stojí z 99% na jízdách,teorie se nechává spíše na samostudium.
vloženo: 10. srpna 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou MT osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola MT < <

Autoškola MT - navigace