Autoškola Náchod - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Náchod < <

100 % mě připravily na závěreky
vloženo: 17. ledna 2014
vložil: kristýna, emailová adresa nezveřejněna

opravdu nedoporučuji! V hodinách teorie je guláš, protože když tam někdo přijde nový a potom tam je student, který tam už chodí déle tak se pořád jede něco jiného za učivo. Pan Homolka by měl přehodnotit své chování!
vloženo: 17. září 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Myslím, že mě autoškola dobře připravila na závěrečné zkoušky. Vždy byli příjemní, ale i přísní a to k tomu patří. =) Můžu jen doporučit.
vloženo: 9. září 2011

vloženo: 14. července 2011
vložil: Martina Mlčouchová,

vloženo: 26. února 2011

Autoškola v Náchodě je výborná. Řidičák mám 2 měsíce a byla jsem s autoškolou velmi spokojená. Dokáží Vás na všechno připravit, instruktoři jsou pozorní, ohleduplní, vše Vám bez problémů vysvětlí a mají trpělivost. :-)
Moc bych chtěla poděkovat panu Bubeníčkovi za přípravu ke zkouškám i běžnému řízení. Díky patří i panu Volhejnovi, který se snažil aby jsme si zapamatovali i něco z teorie :-) díky:-)
Tuhle autoškolu doporučuji :-)
(při zkouškách Vás podrží ;-) )
vloženo: 30. prosince 2010

Sice mi jeste chybi testy ale chtela bych moc podekovat panu Slezakovi za jizdy ktere jsem pod jeho kontrolou zvladla.jsem rada ze jsem si vybrala vasi autoskolu a doufam ze se u vas dlouho nezdrzim a dodelam testiky.vsem doporucuju..Jana R.
vloženo: 22. prosince 2010

Tuto autoškolu jsem již navštívil podruhé a určitě ještě navštívím pro rozšíření dalších skupin. Líbí se mi přístup, kvalita kurzů a super instruktoři. Můžu vřele doporučit instruktora: pana SLezáka a Bubeníčka
vloženo: 23. listopadu 2010
vložil: Dominik,

Tuto autoškolu jsem dokoncila před měsícem ,chtěla bych moc poděkovat panu Bubeníčkovi že mě naučil se nebát sedat si za volat .Ještě jednou bych chtěl amoc poděkovat za velmi pěkný přístup .
vloženo: 4. března 2010
vložil: Lenka Pejsarová,

Pokud máte s autoškolou Náchod osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Náchod < <

Autoškola Náchod - navigace