Autoškola Vladimír Němčanský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vladimír Němčanský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vladimír Němčanský < <

S touto autoškolou jsem byla hodně spokojená. Trvalo mi celkem dlouho než jsem si nějakou vybrala a své rozhodnutí nelituji, učitelé mají k žákovi pěkný až přátelský přístup, díky čemu z vás odpadne stres i nervozita... Vědí co dělají a žáka ke zkouškám připraví dokonale... Byla s nimi i sranda.. Komunikace ohledně jízd atd výborná! Žádné negativa nejsou... Plně doporučuji i dalším zájemcům
vloženo: 4. února 2018
vložil: Jana Šašková ,

Velmi dobrá a kvalitní autoškola, kterou bych rozhodně doporučil ostatním. Přístup instruktorů je vstřícný, rádi vše vysvětlí a pomohou s přípravou na zkoušky. K vozovému parku taktéž nemám žádnou výtku. Přeji úspěšné zvládnutí všem budoucím žákům :-)

vloženo: 12. října 2017
vložil: Martin CHromčák,

přišla jsem na podzim, s tím, že chci dělat A2 a B, nejenom že jsem přišla pozdě, brzy listopad a konec zkoušek na motorku tak i v tomto šibeničním čase mě stihli skvěle připravit na zkoušky a zvládla jsem je s přehledem. Takže až půjdu do rozšíření, tak jedině autoškola Nemo, přátelský, profesionální přístup a lidi se kterýma se dá skvěle dohodnout, za mě nejlepší.
vloženo: 4. listopadu 2016
vložil: Markéta,

UDĚLAL JSEM SI U TÉTO AUTOŠKOLY ŘIDIČÁK SKUPINY-C,E,A BYL JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJEN Z PRŮBĚHEM CELÉ AUTOŠKOLY.PAN NĚMČANSKÝ JE POHODÁŘ A DŮKLADNĚ MĚ PŘIPRAVIL.DOPORUČUJI VŠEM!!!!!
vloženo: 6. dubna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S touto autoskolou jsem nebyla vubec spokojena.
vloženo: 24. listopadu 2010
vložil: Anonym,

Moc děkuji, nikdy bych nevěřila, že jsou učitelé, kteří nekřičí a je s nimi sranda.Zkoušky mám úspěšně napoprvé jako pája.Iva.
vloženo: 3. září 2009
vložil: Ivana, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Vladimír Němčanský osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vladimír Němčanský < <

Autoškola Vladimír Němčanský - navigace