Autoškola Novobilský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Novobilský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novobilský < <

10 let jsem neridila a potrebovala jsem kondicni jizdy. Odvahu se mnou zacit jezdit mel pan PETR. Super clovek a ucitel. Odboural mi strach z jezdeni,poradil jak na to,pochvalil,ale hlavne naucil. Vsem moc doporucuji a hlavne se nebojte rict,co vam dela potize. Moc dekuji. D. Kucova
vloženo: 8. března 2022
vložil: Dagmar Kučova, emailová adresa nezveřejněna

Instruktor Chramosta udělal z celé práce p. Novobilského hotovou frašku. Při kondičních jízdách šel z něj cítit alkohol (pravděpodobně zbytkový) a jeho chování k žákovi je nepřípustné - uřvaný, hádavý a zřejmě zaujatý. Pokud někoho už předem zavrhne, ten člověk nemá šanci uspět i když auto ovládá a dodržuje pravidla silničního provozu. Nikomu tuto autoškolu nedoporučuji. Přecházím na závěrečné zkoušky k jiné autoškole. Pokud hned na poprvé uspěji, udělám panu Chramostovi "reklamu"
vloženo: 12. května 2021
vložil: jméno nezveřejněno,

S autoškolou jsem byl naprosto spokojen, menší, osobnější autoškola, p. učitel kliďas, na zkoušky mne připravili perfektně a řidičák jsem s iodnesl na první pokus.
vloženo: 3. května 2021
vložil: Roman Skřípek, emailová adresa nezveřejněna

Dlouho jsem přemýšlela, co bych do tohoto hodnocení napsala. Celý rok jsem uvažovala, kterou autoškolu v Ostravě vybrat. Na doporučení mé kamarádky jsem zvolila právě Autoškolu Novobilský. A můžu říct, že jsem zvolila velmi dobře. Pan Novobilský je strašně hodný člověk, který je nesmírně ochotný k žáků a jejich potřebám. Když mi něco nešlo, vrátili jsme se k tomu, když nám odpadla hodina, pan Novobilský hned hledal nový termín, abychom mohli pokračovat. Proto vám i touto cestou moc děkuji, za celý výcvik a klidové zvládnutí zkoušky. :) Bára Pustková
vloženo: 24. dubna 2017
vložil: Bára Pustková, emailová adresa nezveřejněna

Pani nebo slecno "D", nejsem si jista zda jste delala autoskolu u stejneho p.Novobilskeho, ktereho zde hodnotite. Bud jste slepa nebo hlucha, v nejhorsim pripade oboji. Docela me vytocil Vas nazor, jelikoz neznam jedinou chvili pri jizdach, kdy se pan Novobilsky neusmival nebo nevykladal vtipy. Ja, ktera jsem byla vystresovana jen pri pohledu na volant, jsem byla vdecna panu Novobilskemu, ze me dokazal rozesmat a dokazala jsem se uvolnit.
Co se tyce ucebny, nevim jestli jste si nespletla dvere, ale me prisla ucebna naprosto v poradku. Moderne vybavena, cisty stul, pohodlne zidle a velice "OCHOTNY" pan ucitel, ktery nabidl caj, vodu, kavu....
Mam pocit, ze jste si zde vybila vztek, ktery mate mozna sama na sebe.
Za me kazdopadne kladne hodnoceni.Pokud mate radi pohodu, vtipy a hlavne se chcete naucit jezdit a uspesne bez stresu udelat autoskolu, tak doporucuji pana Novobilskeho.
vloženo: 11. ledna 2017
vložil: Hanca, emailová adresa nezveřejněna

Autoškol je jak máků v Ostravě a tak jsem si řekla,že si vyberu první,která mě cvrnkla do nosu a navíc heslo autoškoly napovídalo,že by se mohlo jednat o skvělou autoškolu."tak trochu jiná autoškola" to má pan majitel pravdu.Je o několik stovek drachší jak ostatní a je doopravdy jiná a je to katastrofa.Učebna 1mx1m,jezdí se v takové staré modré popelnici a pan majitel je docela brouk pytlík.Všechno ví,všude byl ,ale věnovat se při jízdě vystresované holčině ho nenanapadlo.Nakonec jsem se rozhodla přejít k jiné autoškole a rozhodně nedoporučuju.Vyhýbejte se této autoškole mílovýmy kroky.Děkuji D
vloženo: 22. listopadu 2016

Autoškolu jsem volila po velmi špatné zkušenosti s nepříjemným učitelem z autoškoly Nobe. Pan Novobilský mi byl doporučen, a už při prvním setkání byl v pohodě a trpělivý. Snažil se v klidu zbavit mě strachu a stresu, když něco nešlo, ukázal, jak to udělat nebo se to naučit jinak. Bylo to pro něj jistě náročné, jako zmaktář nebyly všechny jízdy se mnou žádný med, ale přesto to bylo příjemné, byl na mě moc hodný. Doporučuji všem, kteří požadují pohodový přístup bez řvaní a urážek, a kteří potřebují trpělivost..:)
vloženo: 25. října 2016
vložil: Vendula J., emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu mohu jedině doporučit, pan Novobilský je velice příjemný, trpělivý a důsledný učitel. Dbá na individuální schopnosti každého žáka a vždy zajistí kladnou a velmi příjemnou atmosféru.

vloženo: 3. července 2015
vložil: Veronika Révayová,

vloženo: 3. července 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu mohu vřele všem doporučit. Skvělý přístup mnohdy i vtipnou formou vás naučí vše,co potřebujete. :)
vloženo: 1. března 2015
vložil: Martina Rašnerová , emailová adresa nezveřejněna

Skvělý přístup, pan Novobilský je velmi vtipný. Naučí to, co je opravdu důležité, připraví dobře na různé situace.
vloženo: 21. prosince 2014
vložil: Lea Šarková, emailová adresa nezveřejněna

Celkově jsem byl s kurzem spokojen. Zkoušky jsem zvádl na poprvé bez problémů. S autem, se kterým jsem jezdil jsem dělal i zkoušky. Auto bylo v super stavu a učitel jej před každou jízdou "uklidil" (otřel volant, palubovku, apod). Maximální spokojenost
vloženo: 1. prosince 2014