Autoškola Novotný - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Novotný

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotný < <

Pan Novotný jen řve a řve, neumí při jízdě nic vysvětlit normálně a chraň bůh ze byste udělali nějakou chybu.. vzdyt už přeci mate 5tou jízdu.. to už byste měli jezdit jak profesionálové. Slovník typu: to si ze mě delate prdel... byl na denním pořádku. Díky bohu že jsem předstoupila do jiné autoškoly. Silně nedoporučuji
vloženo: 28. května 2018
vložil: Leona, emailová adresa nezveřejněna

P. Novotný má naprosto správný přístup a hodně naučí! Jsem šťastná, že dělám autoškolu právě u p. Novotného! Doporučuji všem , kdo se chce perfektně naučit řídit! :-) M.Z.
vloženo: 22. března 2011
vložil: Martina Z., emailová adresa nezveřejněna

V této autoškole jsem byl spokojený.
Učitel je přísný, ale naučí !!!
Narozdíl od některých autoškol zde probíhá i teorie, kde mně vše vysvětlili.
Pokud se chcete něco naučit, tak vřele doporučuji.
Petr Vokoun.
vloženo: 18. února 2011

bezproblemu
vloženo: 26. prosince 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tato autoškola se snaží žáky naučit jezdit bezpečně a ohleduplně. pokud občas rupnou nervy , tak je to tím, že buď žák neposlechne ani na popáté a nebo vznikne krizová situace. Plně instruktora chápu, protože vidím tyto situace denně na našich silnicích. Moji dceru naučili řídit tak dobře, že se s ní nebojím vydat i do Prahy. Každý má holt jiný názor na výchovu svého mazánka. Lepší trochu stresu ,než mrtvý na silnici.

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 16. září 2009

Bohužel mám velice negativní zkušenost s touto autoškolou. Naprosto hrozný přístup instruktora.
vloženo: 8. září 2009

Pokud máte s autoškolou Novotný osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotný < <

Autoškola Novotný - navigace