Autoškola Pella - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: aninaj ( ) drahá zkušenost
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Pella, Strakonice II

Dobrý den,
    Dne 20.5.2015 mi " oběhl " klíčem auto před naší firmou v Plzni řidič kamionu společnosti Pella Strakonice , SPZ : 5C3 8619, zřejmě se mu zdálo, že jsem před ním zaparkovala „ příliš těsně „ Za ním bylo spoustu místa, kam případně mohl couvnout. Nebo prostě neměl svůj den, nevím, z místa pak zbaběle ujel. Říkám si, jak se takový člověk může chovat na silnici , pokud ho někdo trochu vytočí? Třeba nezkušená mamina s malými dětmi v autě… O to víc je zarážející, že tato společnost nabízí provoz autoškoly. " Gratuluji" k takovému zaměstnanci.
    Aproppos, na můj e-mail na kontaktní adresu dané společnosti mi nikdo neodpověděl. Inu, jaký pán, takový kmán.

Vloženo 25. května 2015 (15:24) uživatelem aninaj ( ) z IP adresy 88.102.XXX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

Nalezeno 1 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Pella prosím klikněte zde.

Autoškola Pella - navigace