Autoškola Pella - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pella

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pella < <

Výborný přístup k žákům. Je to nejlepší autoskola s výborným vozovým parkem na jihu čech. Všem mohu vřele doporučit. Alois Kellner
vloženo: 30. prosince 2019
vložil: Alois Kellner,

Místo 2 měsíců profesního školení to bylo 6 měsíců bez školitele tudíž nezbylo nic jiného než mi oznámili ať se ucim na testy doma, poté co sem dokončil školení začal sem ihned jezdit pod touto firmou pella, nutili mě jezdit bez psychotestu a prohlídkou od lékaře tudíž sem po 2 týdnech ukončil pracovní poměr a na výplatu to dělalo 3000kc záhadně se všechny kolečka z tachografu a cestaky ztratily . V žádném případě tuto autoškolu ani zaměstnavatele nedoporučuji!!!
vloženo: 14. září 2018

vloženo: 16. března 2016

Dobrý den,
Dne 20.5.2015 mi " oběhl " klíčem auto před naší firmou v Plzni řidič kamionu společnosti Pella Strakonice , SPZ : 5C3 8619, zřejmě se mu zdálo, že jsem před ním zaparkovala „ příliš těsně „ Za ním bylo spoustu místa, kam případně mohl couvnout. Nebo prostě neměl svůj den, nevím, z místa pak zbaběle ujel. Říkám si, jak se takový člověk může chovat na silnici , pokud ho někdo trochu vytočí? Třeba nezkušená mamina s malými dětmi v autě… O to víc je zarážející, že tato společnost nabízí provoz autoškoly. " Gratuluji" k takovému zaměstnanci.
Aproppos, na můj e-mail na kontaktní adresu dané společnosti mi nikdo neodpověděl. Inu, jaký pán, takový kmán.
Jana Mikutová

vloženo: 22. května 2015
vložil: Jana Mikutová,

Výborný přístup k žákům. Je to nejlepší autoskola s výborným vozovým parkem na jihu čech. Všem mohu vřele doporučit. LOJZA Kellner
vloženo: 14. listopadu 2014
vložil: Alois Kellner,

napoprvé "B" bez problémů, trvalo to něco přes 6 týdnů, pan Fabiánek je velmi příjemný učitel a po všech stránkách naučí vše co o autech musíte(máte) znát
vloženo: 9. března 2012

prodělal sem zde zkoušky na braácení 5P po vybodování, a jsem naprosto spokojený, víc než slušná cena moc hodní a slušní učitelé,nemám nejmenší námitky proti nikomu ani ničemu co sem prožil na vlastní kůži
vloženo: 21. března 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

V autoškole sem si rozšiřoval skupinu C na CE,jízdy a praktická část výborná,teorii se musíte více méně naučit doma sami,ale podklady k teeorii z techniky dostnete na papíru a doporučuji si k tomu koupit nějakou knihu.
vloženo: 4. listopadu 2009

vloženo: 6. října 2009
vložil: Janca,

dobri ucitele dobra priprava na skousky doporucuji