Autoškola Pinkas - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pinkas

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pinkas < <

Jestli má někdo z řízení strach měl by rozhodně dělat autoškolu u Slávka Pinkase. Zvládne s klidem jakkoli komplikovanou situaci, na žáky nikdy nekřičí ani je jinak nestresuje, jízdy i výuku vždycky přizpůsobil potřebám jednotlivce. Dělal jsem u něj řidičák B C a CE a všechny jsem zvládnul napoprvé. Jedna z největších výhod je rozhodně časová přizpůsobivost jízd! Cena zvlášť pro studenty je velmi příznivá, takže jedině DOPORUČUJI!
vloženo: 10. března 2013
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna

Celkový průběh kurzu byl naprosto bez problému, jízdy jsme měli společně s přítelem, p. Pinkas pro nás vždy přijel a sami jsme se odvezli domů :-). Zkoušky dopadly dobře hned na poprvé. Vřele doporučuji všem ostatním adeptům na řidičské oprávnění :-) Markéta Kolín
vloženo: 4. května 2012
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna

Jestli chcete udělat řidičák a udělat ho bez strachu a obav, přihlašte se ke Slávkovi Pinkasovi! Nejpohodovější učitel a cena je velice dobrá!
vloženo: 22. ledna 2012
vložil: Daniela,

Suprová Autoškola u Pinkase, Velmi hodný, milý a sympatický učitel autoškoly. Vždy poradil, pomohl a hlavně nekřičel, vše vysvětlil v klidu a bez nějakého rozčilování. Vřele doporučuji a chválit budu na každém rohu! Neváhej te a podávej te přihlášky, nebude te litovat..:)
vloženo: 1. října 2011
vložil: Terka Šamšová,

Pohoda a žádný stres během výuky i jízd.
Přítelkyně u něj dělala autoškolu a mě ho doporučila. A supr.
Dnes jsem u něj dělal přezkoušení a je to stále dobrej chlap. Pomůže i s tím co se ho netýká a člověk si s ním rád pokecá i mimo autoškolu.
Doporučuji všem. Dobrá cena a ochota a pokud vím tak na ostatní autoškoly v Kolíně si všichni stěžují.
Pinkase si zatím každý oblíbil a já ho rád doporučím dalším. Marek
vloženo: 19. srpna 2011
vložil: Marek, emailová adresa nezveřejněna

Slávek Pinkas je naprostý kliďas, kterého nic nerozhodí. Oceňuju osobní přístup, vstřícnost a pohodové jízdy, na které jsem se vždycky těšila. Každopádně doporučuju!
vloženo: 2. července 2011
vložil: Simona, emailová adresa nezveřejněna

Kurz bly příjemny učitel neuváděl žáka do rozpaku. Za celou dobu školy to bylo OK:) Hlavně žádný stres což je skvělýýýý.... Díky
vloženo: 12. dubna 2010