Autoškola Jiří Polášek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Polášek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Polášek < <

Teorie formou výkladu a promítání, dostačující, stejně je třeba se učit a získávat zkušenosti jízdou. Za mně, naprosto doporučuji, bezvadný, férový přístup, trpělivost p. Poláška a má naprostá důvěra k p. Poláškovi. Je pravda, že člověka nepochválí, to nějak neumí ;), ale NIKDY se nevzteká, nekřičí a nerozčiluje...byla jsem méně nadanou žákyní a bála jsem se, ale díky panu Poláškovi mám řidičák!
vloženo: 21. dubna 2014

p.Polášek je fajn pán,klidas,trpělivy,jen co je opravdu na pord,je že jízdy ma jen v dopoledních hodinach a jen scela výjmečně o víkendu.To je teda pěkně blbe.Tagže časově se to trošku protahne....
vloženo: 18. října 2012
vložil: ............, emailová adresa nezveřejněna

p.Poláška můžu jen a jen doporučit,je velice trpělivý i když to hned někomu nejde nikdy nekřičí..někdo do autoškoly chodil se stachem u p.Poláška ho ale mít nemusíte je to výborný učitel a hodně naučí..
vloženo: 6. listopadu 2011

Pan Polášek nikdy nekřičí a je trpělivý, což velice oceňuji. Pouze se nedokáže vcítit do člověka, který poprvé drží volant v ruce a nervozitou nedýchá...ale nelze se divit po těch letech. Jediné, co mohu vytknout je teoretická příprava-používání videokazet s vyúkou. Tato forma mi nevyhovovala, protože jako naprostý začátečník jsem nemohl všechno napoprvé pochopit. Při srovnání referencí ostatních Kopřivnických utoškol je pan Polášek nejslušnější učitel a po něm dlouho, dlouho nikdo. Takže doporučuji.
vloženo: 12. srpna 2011

Skvěla spolupráce s učitelem.
Na zkoušky mě připravil dobře a využil jsem i jeho pár rad..
vloženo: 3. srpna 2010

Pokud máte s autoškolou Jiří Polášek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Polášek < <

Autoškola Jiří Polášek - navigace