Autoškola Pražák - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pražák

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pražák < <

V podstatě jediné pozitivum je cena jinak to stojí absolutně za houby. Řidičák se tam dělá v průměru asi půl roku a to je ještě poměrně rychlé u něho. Půlku teorií se tam řeší kdo kdy bude mít jízdy a nakonec se tam probírají úplně zbytečné věci, nemá to totiž hlavu a patu. Od Pražáka neuslyšítr ani jednu pochvalu, jediné co uslyšíte jak vám bude nadávat. A co se týče parkování tak je to taky bída parkoval jsem až poslední hodinu.
vloženo: 11. března 2024

vloženo: 8. června 2022
vložil: Dagmar,

Pán Pražák je opravdový profesionál, který umí perfektně vysvětlil a naučit jak teorii tak samotnou jízdu. Během výcviku byl vždy vstřícný a ochotný vše vysvětlit dokud nebylo vše jasné. Zkoušky jsme zvládly hned na první pokus, takže kvalita a profesionalita je opravdu znát. Mohu jen doporučit moc děkuji Daniel Obhlídal.
vloženo: 16. prosince 2021
vložil: Daniel Obhlídal,

Příšerný přístup k žákům, kromě strachu a stresu z řízení jsem si z této autoškoly nic neodnesla. Pokud chcete úspěšně složit zkoušky, tak tady určitě ne!
vloženo: 12. června 2020
vložil: Tereza , emailová adresa nezveřejněna

Nejhorší autoškola v UH po všech stránkách.
NEDOPORUČUJI!

vloženo: 30. září 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Pražák je opravdu profesionál a člověk na správném místě. To, co se o něm vykládá je pravda, ano, občas zvýšil hlas, ale taky je pravda, že k tomu měl důvod a vždy zvýšil hlas oprávněně a ja si dodnes pamatuju, co nemám dělat. Naučil opravdu dle předpisů a tak, abych se nebála za ten volant sednout. K svým žákům má báječný přístup a záleží mu na nich.
vloženo: 17. července 2019

Autoškolu bych doporučila.
vloženo: 11. října 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Na zkoušky připravili výborně a tudíž jsem nemohl zvládnout jak testy tak jízdy jinak než na první pokus.
vloženo: 3. října 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Osobní přístup, přirozený způsob výuky.
vloženo: 26. ledna 2016
vložil: Šíma, emailová adresa nezveřejněna

vše v nejlepším pořádku, maximální spokojenost hlavně s cenou
vloženo: 9. března 2015

Hodnotím tuhle autoškolu velmi dobře, protože jsem si dělala řidičák již před 13 lety a už tehdy jsem byla spokojená, hlavně s velice individuálním přístupem ke svým žákům. proto jsem se rozhodla po letech znovu pro tuhle autoškolu, neboť jsem si dělala rozšíření ŘP a mohu s klidem říci, že jsem byla opět maximálně spokojená. Takže všem vřele doporučuji.
vloženo: 25. července 2012
vložil: Irena Pondělková, emailová adresa nezveřejněna

Pro mě rozhodně nejlepší autoškola, kam sem mohla jít:-). Pan Pražák je super, i když mě párkrát rozbrečel, tak si budu až do smrti pamatovat, co nemám dělat:-D. Kdybych si dělala jakýkoliv jiný řidičák, tak du rozhodně znovu k němu, bez váhání! Přítel dělá teď řidičák v Brně - nejde vůbec srovnávat, Pražák opravdu naučí podle předpisů! Prostě Pražák, to nejlepší, kam můžete jít, pokud se chcete naučit opravdu řídit a být připraveni na běžný provoz. Rozhodně doporučuji všema deseti:-).
vloženo: 15. října 2011
vložil: Jitka Hromková,

Doporučuji všem rodičům,kteří mají starost o své děti a chtějí pro ně to nejlepší!Díky P.B.
vloženo: 21. září 2011
vložil: jméno nezveřejněno,

Pražák je skutečně profesionál, někteří se ho možná bojí kvůli jeho pověsti nebo protože jsou náchylní na zvýšený hlas, ale řeknu vám, pokud na vás zvýší hlas, tak je to vždy oprávněné a je to jen pro vaše vlastní dobro, neměl jsem s tím vůbec žádný problém a rychleji jsem pochopil, kde jsem chyby dělal, většinu trasy při zkouškách jsme několikrát projeli a tak také nebyl problém, co se teorie týká, vysvětlit všechno umí bezvadně, srozumitelně, zkrátka dělá to dlouho, dělá to poctivě a je v tom sakra dobrý. Doporučuju.
vloženo: 2. března 2011
vložil: Martin Sup,

Autoškolu můžu doporučit, připravená na zkoušky jsem byla výborně. Trasu na závěrečné zkoušky jsem před tím jela nejmíň 5krát, takže s veškerýma nástrahama jsem dopředu počítala. Nezalekněte se přísné pověsti této autoškoly.I když to při jízdách vypadá hrůzostrašně a zdá se vám, že by vás nejradši vyhodil instruktor rovnou z auta. Věřte, že jednou i tu trochu stresu v autoškole při pozdější samostatné jízdě uvítáte.Budete se cítit mnohem jistěji a bezpečněji. . .
vloženo: 2. října 2009
vložil: Nikol Seidlová, emailová adresa nezveřejněna

Při jízdách jsem jezdila naprosto nemožně, ale teď v normálním provozu jsem připravená zvládat stresová situace. Prostě dokážu jezdit a myslím si, že celkem dobře.
vloženo: 21. září 2009

drsne jizdy ale aspon se clovek nauci ridit a o to de! :)
vloženo: 13. září 2009
vložil: Richard Bukvald,