Autoškola Procházka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Procházka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Procházka < <

Pan Procházka není výbušný, na zkoušky připravit, možná bych ocenila více hodin a lepší auto.
vloženo: 12. září 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Učitel bere na každého ohledy. Přizpůsobí vám jízdu podle vašeho rozvrhu hodin.
Na zkoušky jsem se cítila připravená. Ale je zapotřebí si pořídit knížku, celou si ji přečíst a dělat si testy, abyste šli na zkoušky v klidu.
Jinak je pan učitel milý a popovídáte si s ním.
Tuto autoškolu bych doporučila ostatním, protože to není drahé, je to na dobrém místě a hlavně vás opravdu naučí dobře a opatrně řídit. :)
vloženo: 29. září 2015

S panem procházkou má jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy se nestalo, že by zvýšil hlas na žáka, popřípadě se na něj nějak rozčiloval. Na všechny jízdy jsem se těšil s velkým nadšením. Na závěrečné zkoušky jsem více než dobře připraven ;)
vloženo: 24. dubna 2013
vložil: Miloš Svoboda,

bylo to super skvělé zácházení a příprava na zkoušky. Prostě super.
vloženo: 3. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kurz byl proveden v rychlém čase. Pan Procházka ke svým žákům přistupuje mile a s klidem. Výborná je i cena. Autoškola se nachází v budově SPŠ Strojnické (Klatovská 109, Plzeň).
vloženo: 17. září 2009
vložil: Markéta Tomšíková,

Pokud máte s autoškolou Procházka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Procházka < <

Autoškola Procházka - navigace