Autoškola RAPID - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly RAPID

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola RAPID < <

Autoškolu zdědil, jeho hlavní práce je rozvážení rohlíků a tomu by se měl i věnovat. Jelikož má autoškolu pouze jako koníček tak má vše takzvaně na háku, a žáky pořádně nenaučí nic.
vloženo: 22. února 2023

Jako zaryty a dlouhodoby uzivatel automatu jsem se pral se spojkou zdatne, presto se to uciteli nelibilo. Jinak rozsirujici kurz na skupinu BE byl super organizovany.
vloženo: 22. ledna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kurz byl velmi příjemný, pan Svoboda je muž na svém místě s dlouholetými zkušenostmi. Jeho předností je, že autoškolu má jako koníček a tak k tomu i přistupuje. Učí své žáky trpělivosti a rozvaze za volantem. Já osobně mohu jen doporučit, u zkoušek jsem byl komisařem pochválen za skvělou jízdu a v testu jsem měl 100% správných odpovědí.
vloženo: 22. září 2016
vložil: Martin Pilous, emailová adresa nezveřejněna

Dělal sem tam prezkouseni a hruza děs už nikdy v teto autškole
vloženo: 18. listopadu 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

vloženo: 14. června 2011
vložil: pavel,

Autoškolu můžeme jen a jen DOPORUČIT!!! Pan Svoboda je člověk na svém místě. Klidný přístup, připraven poradit, povzbudit a vždy dobře naladěn. Vychází maximálně vstříc při plánování jízd, skvěle připraví na zkoušky. Nezáživnou teorii se snaží podat přijatelnou formou, k tomu napomáhá i vybavení učebny. Moc děkujeme!!! řidičky Verča a Evča

vloženo: 10. listopadu 2010

Celé roky jsem si plánovala naučit se řídit auto,ale čím starší,tím méně odvahy...nakonec jsem do toho šla a díky velkému štěstí mne učil pan Radek Svoboda...své žáky bere jako individuality,neustále podporuje odhodlání dojít do cíle,je trpělivý a dost klidný a zdá se,jako učitel úspěšný,dokonce i já jsem udělala hned na poprvé...potřebuje větší reklamu??
vloženo: 29. října 2010
vložil: Alena Kalodová, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu mohu doporučit, učitel je přísný, ale připraví Vás dobře na zkoušky. Vše směřuje ke dobrému zvládnutí závěrečné zkoušky.
vloženo: 29. března 2010
vložil: Milan Mayer, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu doporučuji všem....Skvělý tým, výborná organizace výuky, prostě vše na jedničku
vloženo: 15. března 2010