Autoškola Rozehnal, Ing. Petr Rozehnal, Ph.D.

Vizitka

Autoškola Rozehnal
739 11, Frýdlant nad Ostravicí
web: http://www.autoskola-frydlantno.cz

kontaktní údaje

Motto...autoškola pro každého !

Další provozovny

Gymnázium T.G.M. Frýdlant nad Ostravicí (Po předchozí telefonické domluvě)

Popis autoškoly

Autoškola ve Frýdlantě nad Ostravicí poskytující kvalitní výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění pro skupiny AM, A1, A2 A, B, B96 a B+E.
Nabízíme kondiční jízdy, školení řidičů referentů. Pomoc při získání řidičského průkazu.
Nabízíme vysokou kvalitu výuky a klademe důraz na bezpečnost v provozu.

Vozový park motocykl: osobní automobil:
  • Ford Focus (rok výroby 2007) [LPG] (6x Airbag, protiprokluzový systém, ABS, ASR, klimatizace, elektrická okna)
  • Ford Galaxy (rok výroby 2000) [LPG] (Airbagy, automatická klimatizace, elektrická okna, ABS, ASR, vyhřívaná okna, Vyhřívaná sedadla)
  • Ford Focus (rok výroby 2014) [benzín] (8x Airbag, automatická klimatizace, elektricky ovádaná okna,ABS, ASR, EBD, ESP, tempomat, parkovací asistent)
  • Ford Focus (rok výroby 2017) [LPG] (ABS, Elektrická okna, automatická klimatizace, asistent rozjezdu do kopce, ASR, vyhřívaná sedadla...)
  • Ford Focus (rok výroby 2014) [LPG] (8x Airbag, automatická klimatizace, elektricky ovádaná okna,ABS, ASR, EBD, ESP, tempomat, parkovací asistent)
  • Volkswagen Passat (rok výroby 2013) [nafta] (Kožená sedadla, ABS, ASR, Navigace, parkovací kamera, Airbagy, automatická klimatizace, elektricky ovádaná okna, ABS, ASR, EBD, ESP, tempomat, parkovací asistent)
  • Hyundai i30 (rok výroby 2023) [LPG] (ABS, ASR, Navigace, parkovací kamera, Airbagy, automatická klimatizace, elektricky ovádaná okna, ABS, ASR, EBD, ESP, tempomat, parkovací asistent, asistent rozjezdu do kopce)
nákladní automobil:
  • AGADOS NP 26 (rok výroby 2013) [LPG] (Pro skupinu B+E)
  • Neptun Remorque 3 (rok výroby 2021) [nafta] (Přívěs pro skupinu B+E)
  • AGADOS NP 26 (rok výroby 2022) [LPG] (Pro skupinu B+E, B96)