Autoškola Sandany - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Sandany

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sandany < <

Nebyla jsem absolutně spokojen s touto autoškolou. Ne jen, že jsem autoškolu dělal přes rok, protože mi několikrát byla zrušena hodina z pozice vyučujícího. Ale také mi nebyli umožněné hodiny před osmou hodinnou ranní (nejspíš se musel pěkně vyspinkat) a musel jsem tedy obětovat školu autoškole.
Vyučujícímu bylo naprosto jedno jestli nás naučil správně parkovat, dvakrát to vyzkoušel a tím to padlo.
U závěrečných zkoušek má na poprvé úspěšnost 1/3, pak ještě žádá, aby si člověk zaplatil jízdy navíc. Udělejte si o tom obrázek svůj. Na podruhé úspěšnost 2/3, nemyslím si, že bych jako vyučující rozhodně nebyl sám se sebou spokojený.
Když se jedná o nějakou situaci na silnici, tak pouze odkazuje do knížky a nic nevysvětlí.
Je to čistě můj názor, někdo určitě bude mít lepší zkušenost, ale pro mě to byla nepříjemná zkušenost, kterou jsem rád, že už nemusím opakovat.
vloženo: 15. dubna 2022

Pokud máte s autoškolou Sandany osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Sandany < <

Autoškola Sandany - navigace