Autoškola Semafor - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Semafor

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Semafor < <

Flexibilní, věcný a vstřícný přístup. celkově pozitivní dojem.
vloženo: 3. listopadu 2023
vložil: Kryštof Švejda, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola je to dobrá. Jako hlavní plus mi přijde ochota instruktorů vás co nejvíce připravit na zkoušky, ale i na následnou praxi po absolvování autoškoly. Zázemí je poměrně příjemné. Vedoucí byla velice milá a vstřícná. Trenažery tu nemají, ale ty podle mě nebyly ani potřeba. V termínu jízdy vám instruktoři vyhoví (pokud je ještě volný). Mně osobně instruktor velice sedl. Upozorňoval mě na mé chyby a ochotně mi vysvětloval jak se v řízení zlepšit. Doporučuji.
vloženo: 23. února 2023

Ačkoliv slunce svítí na všechny stejně, my problémy nemáme, protože studenti oceňují naší vlídnost, vstřícný přístup, výuku jízd i teorie… jsme přející, věnujeme se na 100% fungování autoškoly a určitě neblednem závistí :-)
vloženo: 6. září 2020
vložil: AUTOŠKOLA SEMAFOR, emailová adresa nezveřejněna

Majitelka školy chova se hrozne, vyčitavá, je drzá a hodně namyšlená. Dokonce jsem měnila školu. PRISERNE!
vloženo: 20. prosince 2019

Jízdy pro mě byly poměrně stresující, pan učitel je přísný a důsledný, nikdy nechválí a když jsem udělala chybu, třeba 10 minut mi vysvětloval, že to bylo špatně a že už to nikdy nesmím udělat. Na jednu stranu mě moc bavilo se učit jezdit, na straně druhé pro mě bylo obtížné snést tohoto přísného učitele. Na zkoušky mě ale připravil dobře a ke konci kurzu mě podporoval a nakonec i pochválil.
Paní ředitelka této autoškoly je velice milá a příjemná paní, ve všem mi vyšla vstříc a výuka teorie byla dobře zorganizovaná.
vloženo: 14. dubna 2019

Hrozný přístup a učitel. nedoporučuji Karla
vloženo: 29. července 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu jsem si vybrala, protože mají výukovou místnost a auta přímo na kolejích, kde bydlím a také kvůli nízké ceně. A nelituji. Trenažéry sice nemají, ale nepřijde mi, že by mě to nějak obralo o zkušenosti. Měla jsem báječného instruktora, a domluva s paní Benešovou byla skvělá. Teoretickou výuku bych možná ocenila více zaměřenou na důležité věci (křižovatky, značky atd...). Ale na druhou stranu, člověk se to dočte v knížce, kterou od nich má.
vloženo: 23. dubna 2018
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna

Velmi neprofesionální přístup ze strany paní Benešové (majitelka a hlavní koordinátorka) - neochota, nezájem.
Co se týče příplatků za nepovedené testy z jízd - ceny jsou opravdu nadsazené oproti jiným autoškolám.
Přístup učitelů - průměrný.
Celkově autoškolu nedoporučuji.
vloženo: 20. února 2018

Text vložený provozovatelem autoškoly: Nejlepší reference dostanete tak, že se zeptáte svého přítele, kamaráda nebo známého, který již kurz v autoškole absolvoval nebo absolvuje a má osobní zkušenost, zde neověřené texty mohou být přikrášlené, vymyšlené nebo naopak poškozující a mohou být i tvorbou konkurenčních autoškol, protože jsou anonymní. Určitě pravdivější je facebook, kde vždy víte, kdo to napsal… zdejší reference je lépe brát s rezervou, pokud jsou anonymní, mohou být konspirační… :-)
vloženo: 18. června 2017

Autoškolu bych hodnotila slovem průměrná. Moc se s vámi nemazlí- dvě hodiny teorie a zdravovědy a na první hodině jízdy jedete rovnou do ulic. Když si zažádáte o cvičiště, s kyselým obličejem vás tam odvezou, ale jsou to stejně jen dvě malé placky spojené jakousi úzkou cestou. Věc, se kterou jsem měla opravdu problém, byla ta, že žáci, kteří zkazili zkouškové jízdy měli na opravu přednost před tím, kdo chtěl jízdy dělat poprvé. Čekala jsem proto dva měsíce, než se na mě dostala řada (tzn. než se to těm mamlasům konečně podařilo udělat). Kdybych věděla, že to takto bude, autoškolu zvolím jinou.
vloženo: 9. června 2016

Autoškolu vede příjemná a spolehlivá paní. Má instruktorka byla moc prímová paní, která mi vše pěkně vysvětlila a myslím si, že mě i dobře naučila řídit. Jsem si jistá i v hustém pražském provozu, protože centrum Prahy a největší silnice v Praze jsme několikrát projely. Teoretické hodiny jsou na výběr ve třech gymnáziích, takže si člověk může vybrat termíny a místa, které se mu hodí. S touto autoškolou jsem velmi spokojená.
vloženo: 16. dubna 2016
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola je opravdu... levná. S nějakými speciálními pomůckami nebo trenažery nepočítejte. První hodinu se jede hned do provozu. Časově jsou dost přizpůsobiví, jsou ochotní vás někde vyzvednout, někam odvézt, apod. To bylo velmi sympatické. Instruktoři jsou osobnostně trochu zvláštní, znám lidi, kterým padli do noty, ale i takové, kteří radši změnili autoškolu. Podle mě dobrá volba pro studenty, kteří opravdu počítají peníze. Pokud si ale můžete dovolit zaplatit třeba o tisíc korun víc a nepotřebujete nutně, aby vás instruktor vyzvedl před školou, možná by byla lepší nějaká jiná autoškola.
vloženo: 8. března 2015

V pořádku, bez větších výtek.
vloženo: 29. ledna 2013

Pokud máte s autoškolou Semafor osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Semafor < <

Autoškola Semafor - navigace