Autoškola Skalka, Svatoslav Kaňka

674 01, Třebíč
web: http://www.autoskolaskalka.cz/

kontaktní údaje

MottoHledáte-li pohodovou cestu k ŘP a seriozní jednání - přijďte k nám.

Další provozovny

viz. Všechny-autoškoly.cz

Popis autoškoly

Naše AŠ je jednou z prvních soukromých autoškol v našem městě registrována od roku 1990. Jsme autoškolou rodinného typu se dvěma stálými a dvěma externími učiteli. Blízkost centra města dává našim klientům možnost se k nám v krátké době přesunout, z některé místní školy, zaměstnání, nebo úřadu. K výuce využíváme veškerou dostupnou současnou techniku, která se v dnešní době nabízí. K závěrečným zkouškám nemusí naši žáci cestovat do jiného regionu, kde by absolvovali přezkoušení, jako u některých rádoby větších autoškol ve městě. Podle potřeby se našim žákům věnujem individuálně v každé vyučovací hodině. Nové kurzy začínají každé první Po,nebo St v měsíci. Úvodní zahajovací hodina zpravidla od 15.00 hodin. Kurzy na gymnáziu začínají před výukou na škole tj. v 6.45 hodin na učebně č.36. Přihlášení do těchto kurzů je možné kdykoliv.

Vozový park motocykl: osobní automobil:
Autoškola Skalka byla doposud ohodnocena 10krát s průměrným počtem 4.6 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Skalka - navigace