Autoškola Soprová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Soprová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Soprová < <

Jana Soprová je skvělý člověk. Je hodná, milá, klidná a velice trpělivá.
Sama jsem byla již ve třech autoškolách.. Opravdu naučí, její auto se řídí skoro samo :)
Velice doporučuji! :)
Vozový park nevím co má být a zázemí autoškoly také ne :)
vloženo: 22. září 2020
vložil: Jana Landová, emailová adresa nezveřejněna

Tak by měla autoškola vypadat!!!
Naprostá spokojenost :-)
Profesionální přátelský lidský přístup, trpělivost a ohromná ochota.
Paní Soprová svoji práci dělá skvěle a všem ji vřele doporučuji.
Zkoušky jsem u ní zvládnul sice napodruhé, to ale bylo mojí vinnou/rozhodnutím komisaře.
Pokud stále váháte nad výběrem autoškoly či nejste spokojeni se svou stávající, tak zde určitě budete spokojeni.
vloženo: 16. května 2018

S paní Soprovou jsem na 100% spokojená. Naučila totálního retarda řídit a zbavila ho strachu z řízení. Je trpělivá, flexibilní a ke každému žákovi přistupuje velice osobně. U zkoušek jsem neměla problém. Testy se prostě musíte naučit, to jinak nejde. Pokud nějakou otázku nechápete tak se stačí zeptat. Při závěrečné jízdě jsem byla trochu vynervovaná, ale kdo by nebyl. Proběhlo vše v naprostém pořádku a jsem velice spokojená. Autoškolu bych doporučila všem co se chtějí rychle a efektivně naučit řídit. Co se týče ceny tak je přijatelná.
vloženo: 9. června 2016
vložil: Bohunka,

Pokud máte s autoškolou Soprová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Soprová < <

Autoškola Soprová - navigace