Autoškola SOŠ Stříbro - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly SOŠ Stříbro

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SOŠ Stříbro < <

Nedoporučuji. Přístup instruktora k zakovi je katastrofální.
Neustále jenom křičí a pak se diví, že je člověk vyklepany...

vloženo: 16. května 2022

Autoškola dobrá až na některý přístup učitelů..ten byl fakt šílenej.A jak jsem byla připravená na zkoušky??Po teoretické stránce to šlo..ale po té praktické to nestálo za nic.V autoškole mě nenaučily skoro nic,vyjet po složenejch zkouškách na silnici už na ostro bylo docela o hubu.Ale pár věcí jsem se tam naučila co se týče řízení.Ale kdybych si mohla vybrat znova zvolila bych jinou autoškolu.Řidičský průkaz už mám..asi měsíc.Zkoušky jsem zvládla na poprvé ale ty nervy celou autoškolu..uf ještě že už to mám za sebou.
vloženo: 30. listopadu 2011
vložil: Markéta,

Traktor s panem Denkem byl teda o nervy, ale jinak bomba :-)
vloženo: 28. dubna 2010
vložil: Bývalý Žák, emailová adresa nezveřejněna

Žačka přehlédne značku, musí zastavit a jít se na ní podívat. Co by se stalo, kdyby tuto žačku přejelo jiné vozidlo. Pan učitel Brabenec se tímto chlubí v denním tisku (Deník ze dne 26.11.2008). Podle mne se jedná o šikanu ve státní škole. Co na to asi říká zřizovatel školy?
vloženo: 28. dubna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou SOŠ Stříbro osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola SOŠ Stříbro < <

Autoškola SOŠ Stříbro - navigace