Autoškola Šruma - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šruma

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šruma < <

vloženo: 4. února 2015
vložil: karnoltová, emailová adresa nezveřejněna

hodně se naučíte i jízdy dobře vysvětlí a na zkoušky jsem byla dobře připravena
vloženo: 15. května 2013
vložil: misa, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola v okolí pokud se chcete opravdu naučit jezdit
vloženo: 20. května 2012

Byla jsem opravdu moc spokojená :)
vloženo: 3. května 2011

Pokud máte s autoškolou Šruma osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šruma < <

Autoškola Šruma - navigace